zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Zdravie

Zdravotnícke potreby a dentálne materiály na jednom mieste

Článok napísal dňa 28.4.2014 - MondayŽiadny komentár

Hygiena a dezinfekcia v zdravotníctve je dnes nevyhnutná a najdôležitejšia, nielen kvôli ochrane personálu, ale predovšetkým pacienta pred infekciami. 

Nie je preto jednoduché nájsť skutočne seriózneho partnera v oblasti zdravotníckych potrieb, ktorý vie poskytnúť kvalitné produkty aj s vysoko odborným profesionálnym servisom. Ak teda hľadáte prvotriedneho poskytovateľa na poli dezinfekcie a hygieny, zdravotnícke potreby rhea.sk sú práve to, čo hľadáte.

Dostupné zdravotnícke potreby

Spoločnosť Rhea má svoju dlhoročnú tradíciu založenú v dvoch divíziách, ktorými sú Divízia elektro a Divízia Medical. To, čo je základnou filozofiou spoločnosti a zároveň aj jej cieľom, je hygiena a špeciálna ochrana, čím sa výrazne odlišuje od svojej konkurencie na trhu. Ako poskytovatelia zdravotníckych pomôcok a liekov sú medzi poprednou špičkou.

Dentálne materiály, hygiena, dezinfekčné prostriedky, ale aj ostatné zdravotnícke doplnky. To všetko je súčasťou dnešného zdravotníckeho sveta, bez ktorého sa len ťažko zaobídeme. Spoliehať sa na kvantitu je v tomto prípade bezcenné. Prvoradá je kvalita a tú nám poskytne len špičkový partner na úrovni s dlhoročnou tradíciou.

Základ ošetrenia zubov stojí predovšetkým na dentálnom materiáli

Oblasť stomatológie sa bez kvalitných dentálnych materiálov rozhodne nezaobíde. Široký sortiment kompozitných výplňových a odtlačkových materiálov, ako aj dezinfekčné prostriedky pre ambulancie, sú pre výkon tejto funkcie nepochybne dôležité. To, čo je prvoradé, je spokojný pacient, ktorému vyhovieme.

Stavte preto na kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť v oblasti stomatológie a ústnej hygieny a vyberte si zo širokej škály kvalitných zdravotníckych pomôcok a materiálov. Silné zázemie a bohaté skúsenosti poskytovateľa zdravotníckych potrieb sú prvoradé a je preto dôležité brať do úvahy práve tento faktor.

Reklamný článok
foto zdroj: rhea.sk
Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.