zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Zdravie

S kakaom v kúpeľni

Článok napísal dňa 15.5.2014 - ThursdayŽiadny komentár

 Doprajte si zaslúžený oddych, uvoľnite sa v horúcom kúpeli a nechajte vaše zmysly podľahnúť omamnej vôni kakaa.

Zmyte starosti všedných dní Krémovým sprchovým mydlom z línie Ziaja Kakaové maslo. Obsahuje umývaciu zložku rastlinného pôvodu – kakaové maslo, ktoré sa získava lisovaním kakaových bôbov. Vďaka množstvu antioxidantov pomáha vyrovnávať a vyhladzovať nedostatky na pokožke. Mäkký dotyk kakaa vašu pokožku príjemne zjemní, intenzívne zvláčni a D-pantenol ju upokojí. Sprchové mydlo navyše nemusíte použiť len na umývanie, ale poslúži aj ako pena do kúpeľa. Krásne a husto pení, takže sa vám z vane vôbec nebude chcieť von. Poteší aj jeho veľké pollitrové balenie, vďaka ktorému si takýto výnimočný kúpeľ budete môcť dopriať nielen počas víkendov.

Predĺžte si pôžitok z kakaa po kúpeli a do pokožky celého tela vmasírujte Telové mlieko z línie Ziaja Kakaové maslo, ktoré ju hĺbkovo a intenzívne hydratuje. Pokožku premasťuje a dodáva jej pružnosť. Pri pravidelnom používaní navracia pokožke pekný vzhľad a výrazne upravuje jej sfarbenie. Výborne sa hodí na masáže, počas ktorých kakao upokojí myseľ a uvoľní nahromadený stres.

Prípravky z línie Ziaja Kakaové maslo sú vhodné na každodenné používanie. Najviac sa z nich bude tešiť normálna a suchá pokožka.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.