zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Zdravie

Pohodlné spanie na bruchu po plastike pŕs? Je to možné!

Článok napísal dňa 17.12.2014 - WednesdayŽiadny komentár

Ak ste si mysleli, že s veľkými prsiami nemôžete spať na bruchu, je na čase zmeniť názor. Môže to byť zdravšie ako spanie na chrbte. Ženy s bujným poprsím sa často vyhýbajú spaniu na bruchu, pretože ich prsia tlačia. Spanie na chrbte so sebou ale prináša zdravotné riziká. Kvôli zvýšenému tlaku na hrudnú chrbticu dochádza k jej prehýbaniu, čo sa prejavuje bolesťou bedrovej chrbtice.

Ako z tejto zdanlivo neriešiteľnej situácie von? Pomôže špeciálny matrac navrhnutý priamo pre ženy s veľkými prsiami.

Matrac, ktorý rozumie obdareným ženám

Súčasťou matraca pre ženy Silueta je odnímateľný pruh v oblasti prsníkov. Jeho odobratím v matraci vznikne priestor pre vaše prsníky, vás nikde nič netlačí a chrbtica je po celú dobu spánku v prirodzenej polohe.

matrac pre zeny

Matrac tak ocenia nielen ženy s prirodzene veľkými prsiami, ale aj dámy po plastickej operácii, kedy sú prsníky obzvlášť citlivé. Navyše matrac Silueta vznikol v spolupráci s klinikou Mediklinik vďaka tomu spĺňa najčastejšie požiadavky pacientok po operácii prsníkov.

Zvykanie si na nové prsia môže byť zložité a kvalitný spánok vám môže s regeneráciou veľa pomôcť. Doprajte si ho preto s matracom Silueta, ktorý má okrem odnímateľného pruhu aj ďalšie výhody:

matrac pre zeny

  • Posteľná plocha je z pamäťovej peny, a preto sa úplne prispôsobí vašim krivkám
  • Pena Flexifoam® v jadre matraca poskytuje ideálnu oporu celému telu
  • Poťah matraca Bungee Lara je snímateľný, prateľný na 60 ° a vhodný aj pre alergikov
  • Vzduch v matraci môže cirkulovať vďaka vzdušnej konštrukcii CubeCure

Život s veľkými prsiami môže byť ťažký

Či už máte prsia prírodné alebo umelé, s väčšou veľkosťou vyžadujú viac starostlivosti. Opatrná musíte byť predovšetkým pri výbere podprsenky, hlavne potom tej športovej. Spodná bielizeň musí byť vaším prsiam skutočnou oporou, aby ste odľahčili chrbát.

Ak už bolesťami chrbtice a chrbta trpíte, mali by ste začať pravidelne cvičiť. Vhodná je hlavne joga alebo pilates, s dobrou podprsenkou ale nie je tabu ani jogging. Ak sa rozhodnete pre plávanie, dajte pozor na to, či ho vykonávate správne. Inak zaťažíte aj svoju krčnú chrbticu.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.