zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Zdravie

Plastika očných viečok – to nie je len estetická operácia

Článok napísal dňa 12.5.2015 - TuesdayŽiadny komentár

Každá žena príde do určitého veku, keď pocíti potrebu na sebe niečo vylepšiť. Predsa len zub času sa nedá oklamať. Je samozrejmosťou, že s pribúdajúcim vekom naša koža stráca elasticitu, nie sme spokojné s bruškom, máme celulitídu…No padajúce viečka, prevísajúca koža a tukové vačky v okolí očí sú taktiež problémom, ktorý sa dá jednoducho vyriešiť k spokojnosti.

Vek oklamať nevieme a preto s pribúdajúcimi krížikmi na nás pôsobí nechcená gravitácia, pripája sa k tomu rýchle životné tempo, málo spánku a naše oči si to najviac „odskáču“. Vyzeráme neustále unavene a naše zrkadlá do duše už nie sú tak príťažlivé. Ideálnym riešením je korekcia očných viečok – blepharoplastika.

plastika víček

Korekcia viečok alebo blepharoplastika je odstránenie prebytočnej kože. Operáciou očných viečok sa dokáže vrátiť svieži vzhľad a pohľad. Ide o estetickú operáciu, ktorá je vhodná nielen pre ženy, ale aj pre mužov.

V niektorých prípadoch nejde len o estetickú časť, ale aj o funkčnú. Dôvodom ovisnutých viečok nemusí byť len vek, ale príčiny môžu byť rôzneho pôvodu a charakteru ako napr. hormonálne poruchy, dedičnosť a nesprávny životný štýl. Operácia – korektúra viečok vám nielen prinavráti sviežosť, ale aj zlepšenie zraku. Poklesom očného viečka sa zorné pole oka zužuje, čo znamená zhoršenie videnia. Pri odstránení kožných prebytkov sú drobné svaly okolo očí menej zaťažované.  Operáciou sa všetko vyrieši.

operácia očních viečok

Je dôležité, aby ste si vybrali kliniku, ktorá spolupracuje s uznávanými odborníkmi a využíva najmodernejšiu techniku. Korekcia očných viečok je ambulantný zákrok, ktorý sa vykonáva v lokálnej anestéze. Po zákroku nastupuje rýchle hojenie bez jaziev. Je možnosť v priebehu jedného zákroku upraviť horné aj dolné viečka. Skúsený lekár a individuálny prístup skracuje dobu liečenia.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.