zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Zdravie

Odličovanie pleti

Článok napísal dňa 12.4.2012 - ThursdayŽiadny komentár

Základom úspechu “byť krásnou” je pravidelné čistenie pleti na tvári. Počas celého dňa sa na pleti nahromadia rôzne nečistoty z okolitého prostredia, ale aj mastný film, ktorý je potrebné odstrániť, práve tak ako make-up. Používajú sa čistiace a odličovacie pleťové mydlá, gély, vody a mlieka.

ETANI kozmetika pre čistenie pleti sa používa na očistenie pleti tváre i celého tela. Zbavuje pokožku nečistôt a odumretých buniek. Užitím koncentrovaných živín na báze aminokyselín namiesto klasických dráždivých čiastočiek kozmetika pre čistenie pleti pleť dokonale čistí, omladzuje a regeneruje. Prítomná urea pokožku hydratuje a reguluje výskyt nežiaducich patogénov. Čistiaci revitalizačný krém dôkladne vyčistí vašu pleť, revitalizuje ju a jemne bieli.

Dýchanie sa u človeka uskutočňuje nielen cez pľúca ale taktiež cez našu kožu, ktorá je najväčším orgánom ľudského tela. Práve preto je kyslík určite nevyhnutný pre naše zdravie a zdravie našej pokožky. Kyslíková maska je absolútnou novinkou a zároveň vrcholom v profesionálnej starostlivosti o pokožku. Kozmetické využitie kyslíkovej masky predstavuje prírodný a unikátny spôsob odovzdávania kyslíka priamo do vnútra kožných buniek. Vďaka tomu celú našu pokožku prečistí a výrazne omladí. Súčasne stimuluje bunkové dýchanie a prispieva tak k celkovej regenerácii pokožky.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.