zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, Zdravie

Objavte čaro prírody na vlastnej koži

Článok napísal dňa 19.5.2014 - MondayŽiadny komentár

 Človek je odjakživa spätý s prírodou. Aj keď si to niekedy neuvedomujeme a súčasný svet nás núti premýšľať nad inými prioritami, mali by sme si svoj život zariadiť tak, aby sme prírodu využívali aj v každodennom živote. Blahodarné účinky prírody nachádzame najmä v bylinkách, ktorých účinky sú skutočne liečivé.

Už naši predkovia využívali liečivú silu byliniek a rôznych rastlín pre rôzne účely. Nech je svet akokoľvek vpred, niektoré zaužívané metódy pravekých ľudí sa s nami nesú dodnes a bolo by hriechom nevyužiť ich.

Bylinky a ich prekvapivé účinky

Ako prvé si musíte uvedomiť to, že ľudský organizmus je priam stavaný na to, aby si vytváral obrany schopné látky z účinkov samotnej prírody a jej darov. Objavte jej silu v každodennej strave a doplnkoch. Množstvo liečivých rastlín je možné nájsť na lúkach alebo v lesoch. Stačí mať pozorné oči, dostatok času a najmä chuť hľadať.

Predstavte si ale to, že takéto liečivé rastlinky a výrobky z nich, k vám môžu prísť samé do pohodlia vášho domova. Na stránke zdravysvet.sk môžete nájsť široké spektrum produktov. Objavte internetovú bylinkáreň a pozrite si dary prírody pekne pokope.

prirodna-kozmetika-zdravysvet.sk

Pozorujte zmeny podpísané na kráse

Chemicky spracovaná kozmetika sa v súčasnosti neustále testuje, no nie je 100% istota, že je neškodná. Napriek tomu je denne používaná miliónmi ľudí, ktorí si ju takpovediac zaužívali. Neriskujte zdravie svojho organizmu a spravte pre svoje telo a krásu niečo pozitívne.

Objavte čaro prírodnej kozmetiky a biokozmetiky na vlastnej koži. Okúste priaznivé účinky liečivých rastlín a prírodných látok a pozorujte výraznú zmenu. Skutočne rozsiahle množstvo len tých najkvalitnejších produktov nájdete na jednom mieste a za rozumné ceny.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.