zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, vzťahy, Zdravie

Hygiena pri sexuálnych hrách

Článok napísal dňa 17.11.2012 - SaturdayŽiadny komentár

Článok je vhodný pre osoby staršie ako 18. rokov!

O sexe sa v súčasnosti hovorí veľa, už dávno to nie je tabuizovaná téma ako kedysi. Okrem toho, že ide o veľmi príjemnú posteľnú záležitosť, prináša so sebou neskutočný pôžitok a rozkoš. Spoločnosť je odvážnejšia a stále viac párov stiahá aj po nákupe v sexshope, čím si sexuálny život spestrujú.

Všetci tiež dobre vieme, že pri sexe sa vylučujú hormóny šťastia, takže po ňom sme plní radosti a úsmev nám nemizne z tváre. Existuje ďalších tisíc dôvodov, prečo sa odovzdávať sexuálnym radovánkam. Od tých najzákladnejších, ako je túžba po potomstve sú to aj dôvody ako sex proti stresu, sex proti bolestiam, sex kvôli silnejšiemu srdcu, sex ako forma uzmierenia vo vzťahu, či sex kvôli spáleniu prebytočných kalórií. Alebo jednoducho len preto, že je to sex a je príjemný, zábavný a úžasný.

Ale pozor! Ak žijete bohatým sexuálnym životom, je potrebné si uvedomiť následky, ktoré takýto život prináša. Začnite venovať pozornosť aj svojmu sexuálnemu zdraviu. Zvýšenú pozornosť by ste mu mali venovať najmä vtedy, ak nemáte stáleho partnera, alebo máte sexuálnych partnerov viac. Nechránený sex si užívajte len s človekom, ktorého dobre poznáte a poznáte tiež aj jeho zdravotný stav. Inak sa môže stať, že sa nakazíte pohlavnou chorobu, alebo dôjde k prenosu infekcie, čo vôbec nie je príjemná záležitosť. Ak žijete takýmto sexuálnym životom, pravidelné vyšetrenie na pohlavné choroby by ste nemali odkladať. 

Hygiena v sexe je tiež veľmi dôležitá a nemalo by sa na ňu nikdy zabúdať. Každodenná intímna hygiena je dôležitá rovnako u žien, ako aj u mužov a nikto by ju nemal zanedbávať. Základné hygienické návyky pred sexuálnym stykom sú úplne samozrejmé. Hygiena je dôležitá aj počas sexu. Pri správnych hygienickych sexuálnych návykoch sa môžete vyhnúť mnohým infekciám, či kvasinkovým ochoreniam. Tieto ochorenia sú veľmi nepríjemné a liečenie je zdĺhavé.

Pokiaľ pri sexe obľubujete využívanie erotických pomôcok uvedomte si, že tiež môžu byť príčinou vzniku infekcií, zápalov, či pohlavných chorôb. Dôležité je ich čistenie a dezinfekcia.

Erotické pomôcky dokážu priniesť do sexuálneho vzťahu vášeň a rozkoš. Ak si však chcete nimi sex spestriť, nezabúdajte na svoje sexuálne zdravie. Pred a po použí erotickej pomôcky je potrebne použiť Čistiaci prostriedok na pomôcky, ktorý obsahuje antibakteriálne prostriedky, ktoré udrža hračku hygienicky čistú. Tieto čističe sú prípravky špeciálne vyvinuté na čistenie erotických pomôcok. Obsahujú antibakteriálne látky, ktoré udržiavajú sexuálne pomôcky v hygienicky bezchybnej čistote. Všetky erotické pomôcky je potrebné udržiavať čisté a nikdy ich nepoužívať opakovane bez umytia. Používaním čistiacich prostiedkov na erotické pomôcky sa môžete prestať obávať vzniku infekcií a zápalov svojich intímnych partií a predísť tak nepríjemnostiam.

 

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.