zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Zdravie

Harmónia tela, duše a mysle prichádza už po tretíkrát do Banskej Bystrice!

Článok napísal dňa 4.5.2015 - MondayŽiadny komentár

HARMÓNIA Festival zdravia a krásy je veľkým podujatím zdravého životného štýlu, prepojenie zdravia a krásy, krásy tela i duše, osobnostného i duchovného rozvoja. Táto širokou verejnosťou obľúbená víkendová, inšpiratívno-zábavná akcia pre človeka v každom veku, prichádza do mesta pod Urpínom aj túto jar. Na čo sa môžu návštevníci HARMÓNIA Festivalu tešiť, nám prezradila hlavná organizátorka podujatia Katarína Mikuláková.

Začneme základnými informáciami, kedy a kde sa uskutoční banskobystrický HARMÓNIA Festival?

Podujatie sa bude konať v piatok a sobotu 15.-16.5.2015, aj tento rok využívame priestory Hotela LUX***.

Čo je pre návštevníkov HARMÓNIA Festivalu tento rok pripravené?

Pripravený je doteraz najbohatší a najpestrejší program, v rámci ktorého vystúpi 16 zaujímavých lektorov a známych osobností, 3 tematické výstavy s viac ako 65 vystavovateľmi, ako aj pestrý sprievodný program pre deti a dospelých..

IMG_4047

Aké známe osobnosti zavítajú do Banskej Bystrice?

Pozvanie do Banskej Bystrice prijalo množstvo zvučných mien ako MUDr. IGOR BUKOVSKÝ, JOZEF BANÁŠ – autor bestsellerov Kód 1, Kód 9 a Velestúr, PAVEL “HIRAX” BARIČÁK so svojím Šlabikárom šťastia, PETER PLANIETA – odborník na zdravé stravovanie a „BIO človek roka 2012“, PATRIK BALINT – uznávaný regresný terapeut, ZUZANA HOZHONI a ĽUBA LAPŠANSKÁ – obe dlhoročné prispievateľky do Časopisu Vitalita ai.

Aké témy prináša tohtoročná HARMÓNIA v rámci prednáškového programu?

Témy sú veľmi pestro a pútavo vyskladané – dozviete sa o homeopatii, aromaterapii, limbickom otlačku, vplyve potravín na zdravotný stav človeka, aj ako dátum nášho narodenia ovplyvňuje náš život, či ako sa vedome pripraviť na tehotenstvo a materstvo. Predstavíme vám plán B – ako viac jesť a menej vážiť, ako môžete predchádzať “zlému” cholesterolu a s ním spojeným srdcovo-cievnym chorobám a tiež problematiku potravinovej intolerancie a alergie.  Dotkneme sa aj čoraz naliehavejšej témy správnej detskej výživy a detskej obezity. Zoznámite sa aj so slovenskými čarokruhmi a mandalami.

IMG_3947

Spomínali ste bohatý sprievodný program.

Program sme obohatili o workshopy Vráťme sa k liečivej sile bylín a Rýchlokurz nevarenia. Úplnou novinkou je jedinečný zážitkový workshop jogy smiechu Ľubora Foltána. Pripravili sme pre vás taktiež výnimočnú skupinovú meditáciu Janky Sofie Thomkovej s hudobným doprovodom. Vyskúšať si budete môcť čaro orientálnych tancov, cvičení Chi Toning a Port de Bras s ALISHABOU. Krásne maličkosti si budete môcť vlastnoručne vyrobiť na kreatívnych dielňach so ZUNAartom. A ani tento rok nebudú chýbať obľúbené merania a diagnostiky zdravia, fotenie a diagnostika aury, veštenie, numerológia a tarot, výživové poradenstvo, ukážky líčenia a ochutnávky zdravej stravy.

A čo naši najmenší?

O našich najmenších sa na HARMÓNIA Festivale v Banskej Bystrici postarajú animátorky Súkromného centra voľného času a Hudobnej školy YAMAHA z Banskej Bystrice, ktoré pripravili pre deti pútavý a zábavný program – detský kútik, detské tvorivé a hudobné dielne.

Kde si môžu návštevníci zakúpiť vstupenky na podujatie?

Vstupenky si môžu návštevníci zakúpiť buď priamo na mieste v deň konania akcie, alebo za zvýhodnené ceny v predpredaji cez www.Ticketportal.sk

Viac informácií a časový harmonogram prednášok na www.HarmoniaFest.sk

Program_BB_2015

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.