zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Zdravie

Chcete sa opäť páčiť sami sebe? Netrápte sa a schudnite s úsmevom na tvári!

Článok napísal dňa 10.10.2013 - ThursdayŽiadny komentár

Chcete sa opäť páčiť sami sebe, ale neustále sa trápite a bojujete s nadbytočnými kilami bez akéhokoľvek dlhodobého výsledku?

V tom prípade Vám odporúčame absolvovať bielkovinovú diétu PROTISSIMO. Tá Vás nielen zbaví nadbytočných kilogramov, ale taktiež Vás naučí ako žiť zdravším životným štýlom aj po jej skončení, aby Vaša snaha o dlhodobé schudnutie nevyšla nazmar. Táto diéta je zásadným spôsobom iná ako tie ostatné. Väčšina klasických diét alebo metód chudnutia Vám síce zaručia schudnutie, ale v dlhodobom horizonte sa Vaše zredukované kilá vrátia späť ako bumerang.

zdravo schudnúťPROTISSIMO má však niekoľko výhod, medzi ktoré patrí nielen samotná redukcia telesnej hmotnosti s dlhodobými výsledkami, ale taktiež učí ľudí zdravšie a pravidelnejšie jesť a naučí ich prirodzenému zdravšiemu životnému štýlu už počas samotnej diéty. Patrí do skupiny bielkovinových čiže proteínových diét, ponuku vyše 70tich jedál tvoria chutné slané a sladké pokrmy, medzi ktorými si vie každý nájsť tie svoje obľúbené. Diéta preto nepôsobí monotónne a nespôsobuje podráždené, nervózne nálady, ako tomu býva pri iných formách. Samozrejme okrem výhod má aj svoje obmedzenia a nemôže ju absolvovať každý. Prebieha pod lekárskym dohľadom a meraniami, čím sa stáva bezpečnou a efektívnou formou redukcie hmotnosti.

V prípade, ak by nebola vhodnou metódou chudnutia pre Vás, tak lekár odporučí inú alternatívnu formu. Ak je však vhodnou metódou, tak na základe meraní a analýz lekár nastaví celý proces chudnutia presne podľa Vašich potrieb, aby bola redukcia čo najúčinnejšia. Podľa rozsahu redukcie hmotnosti sa stanoví, v ktorej zo štyroch fáz je potrebné začať, aby ste dosiahli požadovaný efekt. Starosti s tým ako schudnúť 5 či 15 kilogramov už mať nebudete, lebo už pri samotnej konzultácii sa presvedčíte ako je chudnutie s PROTISSIMO jednoduché a účinné. Ak dodržíte všetky odporúčania a postupy, tak je garancia schudnutia s dlhodobými výsledkami 100 %-ná. V rámci celého sveta ju absolvovalo už niekoľko miliónov ľudí a každým dňom získava na popularite vďaka jej pozitívnym výsledkom. Medzi usmiatych a pozitívne naladených ľudí môžete patriť aj Vy, stačí už len navštíviť jedno z centier chudnutia, ktoré túto diétu ponúkajú.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.