zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » vzťahy

Kniha, ktorá zmení váš pohľad

Článok napísal dňa 8.3.2013 - Friday11 komentárov

Článok je vhodný pre osoby staršie ako 18 rokov!  

Päťdesiat odtieňov šedej – kniha, ktorá rozdelila ľudstvo na dva póly. Jedny ju zatracovali, iný naopak doslova hltali každé jej písmeno. Je kontroverzný bestseller naozajstným skvostom, alebo len dobrým marketingovým ťahom, ktorý trhá predajné rekordy vo všetkých krajinách?

Tento erotický román rozhodne poplašil hormóny mnohým ženám. Šteklivé stránky vyvolávajú doslova motýliky v brušku a sucho v ústach. Zrazu sa predstavivosť stáva reálnejšou, a už len pri pomyslení na niektoré popisované pikantné scény nastupuje červeň do tváre. Čo všetko má zásluhu na jej rekordnom predaji? Kniha, ktorá bola na začiatku označovaná ako “porno pre maminky” sa stala bestsellerom číslo jeden na celom svete. Na prvý pohľad obyčajný romantický príbeh. Na druhý pohľad nespútaný erotický román, plný vzrušujúcich chvíľ. To je Päťdesiat odtieňov šedej alebo aj Fifty Shades of Grey – knižný fenomén, na ktorý sa tak ľahko nezabudne.

50-odtienov-sedej

Na začiatku možno klasický príbeh zamilovania sa nevýraznej študentky Anastasie Steell a bohatého podnikateľa Christiana Greya – muža s pikantnou minulosťou. Práve on a jeho praktiky zmenia nesmelé dievča na dračicu, ktorá dokáže zmeniť nároky playboya. Nebyť pikantných opisov erotických scén, bolo by toto dielo radené medzi milostné romány. Vďaka zručnému podaniu sexuálnych praktík sa však z neho stal hit číslo jeden. Ženy po celom svete po prečítaní románu hovoria o vzostupe svojho sexuálneho života. Vďaka skvelému opisu užívania si erotických chvíľ dvoch hlavných hrdinov sa fantázia žien pohla o krok vpred. Akoby kniha prebudila v čitateľkách túžbu po niečom novom. Sexuálne pomôcky sa stali čoraz viac vyhľadávané. Nie je nič neobvyklé, ak pri erotickom filme cítime vzrušenie. Novinkou je to pri čítaní románu. Z každého jedného písmenka priam dýcha nabitá atmosféra. A každou jednou stranou sa stávajú štipľavé myšlienky intenzívnejšie. Nejedna recenzia na túto knihu ju označila za román, ktorý sa číta v jednej ruke. Tú druhú vraj veľa čitateliek skrýva pod perinou.

Šteklivé napätie na 620 stránkach čítajú ženy jedným dychom a jednotlivé inšpirácie podľa všetkého občas prenášajú aj do svojho milostného života. Vášeň, túžba, najtajnejšie fantázie a sex, to sú najčastejšie skloňované slová v tejto knihe. Milovanie dvoch hlavných hrdinov priam hraničí s ľahkou provokatívnou perverzitou a práve tá priťahuje čitateľky z celého sveta. Už len pri označení “ľahký erotický román” sa vyvolá zvedavosť a náznak pokušenia. Pri začítaní sa začne fantázia pracovať na plné obrátky. Najskôr náznak ľahkej erotiky, potom nespútaná vášeň, ktorá prinesie čitateľke túžbu po živočíšnom sexe. Nejedna žena, ktorá túto knihu prečítala s červenými lícami prezradila, že jej sexuálnu fantáziu priam bičovala do poslednej bodky. Aj z toho dôvodu ju radšej čítala osamote. Vraj ženskú fantáziu je ťažšie vyburcovať, ako mužskú. Žena je v prvom rade matka, až potom sa z nej stáva milenka. Päťdesiat odtieňov šedej to však dokázalo. Podarilo sa jej prebudiť v ženách skryté túžby, pár stránok urobilo dračicu aj z tej najzarytejšej domácej gazdinky.

50-odtienov-sedejErotické pomôcky značky Fifty Shades of Grey

Zrejme nie je prekvapujúce, že vďaka tejto knihe sa zmenil názor žien na sex. Kniha priniesla pocit, že ľahké sadomasochistické praktiky sú bežnejšie akoby sa mohlo zdať. A povedzme si rovno, posmelilo to nie jednu ženu k rozhodnutiu oživiť milostný život erotickou pomôckou.

Originálne produkty zo sady Fifty Shades of Grey nájdete v sexshope  iSEXshop.sk, ktorý ponúka práve tie pomôcky, vďaka ktorým kniha srší pikantériami. Dostávate možnosť užiť si do poslednej bodky to, čo je v knihe tak štipľavo a excelentne popísané.

Skúste Delicious Pleasure Venušine guličky, ktoré si Anastasia veľmi obľúbila. Alebo vibrátor Charlie Tango, ktorý splní aj tie najtajnejšie sny. Stačí zakryť oči maskou All Mine a aj vy sa môžete zrazu stať hlavnými hrdinami knihy Päťdesiat odtieňov šedej. Nechajte vašu fantáziu pracovať na plné obrátky. Užívajte si a spoznajte nepoznané. Kolekcia Fifty Shades of Grey  vám to umožní.

„Túto knihu som prečítala jedným dychom. Už po pár stranách som vedela, že nebudem vedieť prestať. Akoby som zabudla na celý svet. A čo nato moje telo? Priam kričalo po vášnivom milovaní. Moja fantázia pracovala na plné obrátky. Zrazu som chcela zažiť sex presne ako bol opísaný. Áno, po prečítaní románu som sa zmenila. Prebudila som v sebe túžbu a nebála som sa ju ukázať. Prišla som nato, že ostych nie je to, čo by malo hrať v sexe hlavnú rolu. Stala sa zo mňa žena, ktorá vie čo chce a nebojí sa to ukázať ani v intímnych chvíľach. Toto mi dala kniha Päťdesiat odtieňov šedej.“ – priznala sa nám jedna čitateľka, bez náznaku červenania v lícach. V očiach jej žiarili nezbedné iskričky, na perách mala zasnený úsmev a  pohľad jej doslova kričal sexuálnymi spomienkami. Bola to žena, ktorá sa nebála ukázať svoju ženskú túžbu a nemala strach naplniť si svoje sny.

Takto mení svoje čitateľky kniha Fifty Shades of Grey… 

Tags:

11 komentárov »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.