zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » VIP

Marmel Creative – Arts Factory

Článok napísal dňa 18.2.2014 - TuesdayŽiadny komentár
Natália Schwarzová, ktorá vystupuje radšej pod menom Marmel, či pod svojou značkou Marmel Creative – Arts Factory, je 23-ročné tvoriace dievča túlajúce sa po svete.
Má vyštudovaný manažment umenia (v Bratislave a vo Veľkej Británii) a od ukončenia školy sa okrem práce v kultúre venuje intenzívne fotografii, ktorú vlastne nikdy neštudovala. 
marmel-foto
Celá jej obsesia začala počas rodinných dovoleniek v exotických krajinách, kde postupne prechádzala od fotografií opíc, stromov, jazier a ovocia až k fotografiám ľudí, domovov, kultúr a atmosféry. Tieto fotky plné farieb a svetov tak odlišných od toho, v ktorom vyrastala ju inšpirovali neskôr ku fotografii objektov v Bratislave. Postupne sa cez svoju vášeň k líčeniu a vlasových stylingov dostala k foteniu svojich pokusných králikov. Chcela si zapamatäť, čo vytvorila na tvárach a hlavách svojich modeliek, a tak si ich postupne začala fotiť. Najprv len tak obyčajne a postupne s rukou v bok, s pekným pozadím, so zaujímavými outfitmi, s náladami až to postupne prešlo do priam divadelných póz a psychologických sfér.
marmel-foto
Neskôr sa u nej vyvinula neuveriteľná záľuba vo fotení tehotných dievčat a detí a tiež v tvorbe krátkych videí. Toto všetko sa snaží dnes skombinovať a ponúknuť slovenskému a švédskemu trhu (žije totiž aktuálne v Stockholme). Často však fotí a točí tiež v Bratislave a Prahe. V lete 2013 mala prvú výstavu v kutúrnom centre Roxy/NoD v Prahe, ktorá mala nečakaný úspech a tiež pochvalu kritikov.
marmel-foto-
Marmel sa snaží tvoriť preto, lebo to robí radosť jej samej, rovnako ako jej okoliu. Prostredníctvom svojej tvorby sa teší zo sveta okolo seba a snaží sa vyčariť úsmev a dvíhať sebavedomie krásnym slovenským dievčatám.
marmel-zeny
Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.