zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Stories

Spoveď jednej lásky…

Článok napísal dňa 27.2.2012 - MondayŽiadny komentár

Hladkať tvoju tvár na fotografii, pozerať sa na teba ako na anjela, ktorý ma na pár mesiacov spravil najšťastnejšou ženou pod slnkom. Tvoja láska mi dávala silu ku všetkému, čo som mala v pláne urobiť, predtým ako pôjdem za tebou a prežijem s tebou nezabudnuteľné leto. Bol si pre mňa opojením, každodennou radosťou, na ktorú som sa tešila, predtým ako som si večer líhala do postele. Tvoje písmenka ma posúvali vpred, tvoj zmysel vytvoriť mi úsmev na tvári aj bez toho, aby si bol pri mne ma doháňal k tomu, aby som robila veci dobre.Nebol čas na to, aby som si povedala urobím to neskôr. Nebol čas na to, aby som odkladala povinnosti. Robila som všetko na 120% s myšlienkou, že keď sa to skončí, čaká ma tá najkrajšia odmena, akú som si mohla priať. Čakal si ma ty. Ty a tvoja láska.

Už len pomyslenie na to, že ma tvoje ruky budú objímať a tvoje pery bozkávať vo mne vyvolávalo triašku. Každé stretnutie s tebou, každý jeden pohľad na teba ma utvrdzoval v tom, že si človek, ktorého chcem milovať do konca svojho života a dať ti zo seba to najlepšie čo mám. Ale vždy príde vytriezvenie. Láska jednoducho bolí. A nie je to len hlúpe klišé, o ktorom sa píše v každom ženskom časopise. Je to krutý fakt, ktorý zasahuje do životov, príde ako ten najjasnejší blesk a rozdelí strom lásky na dva tábory. Na ten milovaný a na ten nechcený. Môj tábor bol jasný a tým aj o to viac bolestivý. Ležať vedľa teba a nedotknúť sa ťa, nemôcť ťa pohladiť, nemôcť ťa pobozkať, chytiť za ruku a povedal ti to hlúpe a pravdivé milujem ťa, bol najhorší trest za všetko zlé, čo som v živote urobila. Ponúkol si mi kúsok seba, neskôr si sa mi oddal celý a vzápätí si si to všetko zobral, lebo to patrilo len tebe. Pocity prázdna a odmietnutia boli neznesiteľné, ale ešte neznesiteľnejšie bolo mať ťa každý deň na očiach a nedokázať spraviť NIČ. Pripadať si ako vzduch, ktorý ty však nedýchaš. Nechcel si ho dýchať, opovrhoval si ním. Moje srdce ostalo tam niekde ďaleko. Každý deň sa snažím nájsť ho, nútim ho vrátiť sa, oddeliť od teba, od tvojej osobnosti, od tvojho tela, tvojej duše a všetkého čím si si ma získal. Ale ono si vybralo. Vybralo si nesprávne a nedokáže pochopiť, že jeho miesto je u mňa, nie u teba. Hovorím ti, že moje srdce bije len pre teba, že život ktorý žijem má byť spätý s tým tvojím, nechcem ťa pustiť, aj keď ty si sa už pustil dávno predtým, ako som to ja vôbec pochopila. Pochopila som však iné. Viem, čo je milovať každý kúsok milovaného človeka a celým svojím ja. Milujem tvoj pohľad, každé slovo, ktoré vyslovíš, tvoj hlas, ktorý by som dokázala počúvať každý jeden deň, tvoje vzdychy, ruky, ktorými vieš dotýkať tak správne ako nikto pre tebou. Tie kroky ktoré robíš chcem nasledovať všade a je mi jedno kde ma povedú. Šla by som za tebou, lebo by to bola tá správna cesta. Vydláždila by som cestičku mramorom. Viem, že si tam niekde ďaleko. Chcem ťa späť. Rozumieš čo ti hovorím? Viem, že nie.

Nie preto, že tomu nevieš rozumieť, ale preto, že tomu rozumieť nechceš. Teraz ale viem, že za tebou už nikdy nepôjdem. Nebudem kráčať vedľa teba a nebudeš ma držať za ruku, lebo mi nepatrí. Nikdy mi nepatrila, ale ten chvíľkový pocit šťastia, že ju mám a je len moja bol nádherný. Viem, že si to ty, ktorý ma dokáže urobiť šťastnou. Viem, že tebe chcem rozprávať každodenné starosti a radosti, viem, že len teba chcem počúvať a hladkať celé tvoje prekrásne telo a zaspávať držiac ťa za ruku. Nikdy však už nechcem zažiť ten pocit poníženia a ľútosti z tvojej strany. Nikdy sa už neobzriem, keď zavoláš moje meno. A vieš prečo? Lebo ty ho už nikdy nezavoláš. To nie ja som tá, ktorá to nevie. Ja som to už pochopila. Vráť mi moje srdce, lebo to je stále v očakávaní zázraku. Lenže zázraky sa nestávajú. Vysvetli mu to!

autor: Andrea

Tags: , ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.