zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS
Home » Reklama

Reklama

Zaujal Vás náš ženský portál  www.zensky-magazin.sk?  Chcete sa zviditeľniť alebo inzerovať na internete? Neváhajte nás kontaktovať na: zenskymagazinsk@gmail.com a dohodnúť sa na reklamnej pozícií, ktorá by bola pre Vás najefektívnejšia. Ponúkame miesto aj pre PR článok alebo súťaž.

Bannerová reklama

POZÍCIA č.1 (100×600 px)

Banner sa zobrazuje na všetkých stránkach portálu.

 

POZÍCIA č.2 (468×60 px)

Banner sa zobrazuje na všetkých stránkach portálu.

POZÍCIA č. 3 (250×250 px)

Banner sa zobrazuje na všetkých stránkach.

PR (reklamný) článok

PR článok – reklamný text o produktoch alebo službách s užitočnými a zaujímavými informáciami o veľkosti 1 normostrany, ktorý obsahuje kľúčové slová a odkazy na webovú stránku zákazníka. Reklamný text môže byť informačný alebo ponukový. Reklamný článok je možné doplniť o obrázky a konkrétne predstavy zákazníka.  Článok je zverejnený v kategórii podľa témy. Článok sa neodstraňuje.

Cena PR článku je stanovená na 14 eur. V prípade 3 článkov je cena 11 eur/článok a nad 5 PR článkov je cena 9 eur/článok.

Súťaž

Zadávateľ reklamy je povinný pred zahájením reklamy odoslať výhru, príp. výhry, o ktoré sa bude súťažiť na portáli www.zensky-magazin.sk do redakcie ženského magazínu. O týždeň na to sa súťaž zverejní. Posielanie výhier výhercom zaručuje na svoje náklady redakcia portálu zensky-magazin.sk

Cena za uverejnenie súťaže je 27 eur + samostatné ceny.

Podmienky inzercie

Majiteľ  portálu www.zensky-magazin.sk si vyhradzuje právo odmietnuť zadávateľa reklamy alebo súťaže bez udania dôvodu. Zadávateľ reklamy alebo súťaže nesmie porušovať textom ani formou reklamy zákony Slovenskej republiky!