zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, Music

Sunlips sa v klipe odrážajú z dna

Článok napísal dňa 19.10.2013 - SaturdayŽiadny komentár

Spontánny nápad na spoluprácu medzi kapelou Sunlips a RAY Video Production má na svedomí nový klip štvorice prešovských hudobníkov. Ich voľba padla na skladbu Sústavný pád.

Ako speváčka Viky vysvetlila, Rajmundovi Petríkovi, Paľovi Drábovi a Tomášovi Šidelskému nechali pri výbere piesne z albumu Dosť bolo rečí voľnú ruku. „S výberom sme sa v kapele veľmi rýchlo stotožnili, lebo nad klipom na túto pesničku sme uvažovali už skôr a video si pýtali aj ľudia,“ uviedla Viky.

skupina-sunlips

Keďže klip má pôsobiť kontrastne, natáčalo sa v dvoch odlišných exteriéroch – uprostred obilných lánov, čo pôsobí trošku retro a na obrovskej bielej betónovej ploche na streche jedného rozostavaného obytného domu blízko centra Prešova. „Kontrastným feelingom sme chceli zdôrazniť odkaz, že nikdy nič nie je stratené, akurát sa v prípade pádu treba poriadne odraziť od dna. V tomto duchu sa nesie i hlavná myšlienka uvedená na začiatku videoklipu,“ vysvetlila Viky.

Hoci by sa mohlo zdať, že natáčanie v poli muselo byť idylické, celý štáb si užil „peklo“, pretože domov sa vrátili totálne spálení od slnka. Táto skúsenosť však bola iba predohrou pred tým, čo všetkých čakalo v súvislosti s rozostavaným obytným domom. Budova totiž nemá výťah, dokonca ani schody na posledné dve poschodia a cesta na strechu viedla cez dva rebríky. Práve tu sa zrodila kontroverzná fotografia Sunlips s primátorom Prešova Pavlom Hagyarim. „Uprostred posledných scén nás prekvapil príchod súčasného prešovského primátora. Spoločná fotka vyvolala na FB zopár sporných reakcií, no pravdou je, že to on nám narýchlo pomohol sprístupniť strechu budovy v meste. Platí, že najviac nadávajú tí, ktorí by pre vás prstom nepohli,“ zdôraznila Viky.

 

foto: zdroj Sunlips

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.