zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Music

Sunlips má nový videoklip

Článok napísal dňa 14.3.2013 - ThursdayŽiadny komentár

Sunlips má nový videoklip k piesni Iba dav, ktorú určili samotní fanúšikovia. 

Študent súkromnej strednej umeleckej školy v Košiciach ponúkol kapele spoluprácu, ktorá bola súčasťou ich záverečnej ročníkovej práce, a výsledkom bola príjemná spolupráca a vydarený videoklip.

Skupina-SunlipsPieseň Iba dav určili samotní fanúšikovia na sociálnej sieti v hlasovaní o výbere piesni na spracovanie videoklipu. “Sme radi, že naši fanúšikovia vybrali práve túto pesničku, veľmi sa nám páči”, nadšene opisuje speváčka Viky. Charakterizuje túto pesničku ako dvojfarebné videnie sveta, o prikladoch vo vzťahu. Tvrdí, že aj napriek tomu, že je text melancholický, hudba má obrovskú energiu. Klip sa natáčal v Prešove v príjemnom prostredí, v novostavbe domu. Natočil sa za jeden deň a kapela si užila kopec príjemných zážitkov. Pohrali sa so symbolikou a dvojfarebný svet vyjadrili čierno-bielymi kostýmami.

Videoklip k piesni  Iba dav:

foto: archív Sunlips

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.