zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Music

Sunlips

Článok napísal dňa 15.12.2011 - ThursdayŽiadny komentár

Speváčka prešovskej hudobnej skupiny Sunlips, Viky Koláriková, upevňuje postavenie žien na prevažne mužskej hudobnej scéne. Svoju kapelu založila so svojím bratom v roku 2008. Zvyšní dvaja členovia vtedy reagovali na internetový inzerát. Sunlips sa prezentovali  okrem klubových koncertov a letných festivalov na viacerých známych  súťažiach (Eurosong alebo aj  Košický zlatý poklad).

V súčastnosti majú Sunlips za sebou čerstvo odohrané turné štrnástich koncertov na ktorých účinkovali spolu s kapelou Komajota, kde boli pozvaní ako hosť. Počas tohto obdobia stihli dať dokopy singel, ktorý sa chystajú v najbližšej dobe odprezentovať v rádiách. Koniec roka 2011 pritom strávia pomerne pokojne. „Čaká nás pravdepodobne posledný koncert tohto roku a to 29.12 v mestskej hale v Bardejove“, na záver dodala speváčka. Po novom roku sa chystá skupina hlavne koncertovať a čaká jej priaznivcov zopár prekvapení.

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.