zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Music

Spomínate si na megahit Is This Love od Whitesnake?

Článok napísal dňa 3.6.2013 - MondayŽiadny komentár

Whitesnake zahrá v Bratislave jednu z najväčších rockových balád v hudobnej histórii už o dva týždne. Legendárna britská kapela, na ktorej čele stojí neprehliadnuteľný spevák David Coverdale, vyrazila na svetové turné Year of the snake 2013 v rámci ktorého vystúpi 16.júna aj na Slovensku v bratislavskej Aegon NTC Aréne.

Nezmazateľnú pečať do hudobnej histórie otlačila skupina Whitesnake milostnou baladou Is This Love, ktorá vyšla v roku 1987 na jej rovnomennom albume. Pesničku napísal David Coverdale s vtedajším gitaristom Johnom Sykesom v južnom Francúzku, keď začínali so skladaním nového materiálu pre ďalší album. Po mnohých rokoch spevák dokonca priznal, že pred odchodom na nahrávanie do Francúzska sa ho pýtal priateľ z vydavateľstva EMI, či má nejaký nápad na pesničku, ktorá by sa hodila pre Tinu Turner. Práve vtedy ho napadla legendárna veta Is This Love? a spoločne s výborným gitaristom Johnom Sykesom napísali skladbu, ktorú MTV hrávala aj päťkrát denne a na slovenských diskotékach na ňu tancovali ešte naši rodičia.

Whitesnake_2

Na svojom bratislavskom koncerte ponúkne skupina nesmrteľné hity Is This Love, Here I Go Again a najväčší prierez svojich rockových peciek, ktoré si na svete našli milióny fanúšikov. Lístky sú ešte stále v predpredaji v sieti Ticketportal.

whitesnake_guitar

Whitesnake – Is This Love

redakciu informoval Edo Kopček za agentúru Vagaboond

foto: Whitesnake

 

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.