zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Music

Skupina Nocadeň pripravuje album. Vypočujte si nový singel Možno!

Článok napísal dňa 6.5.2014 - TuesdayŽiadny komentár

 

Okolo skupiny Nocadeň je pomerne ticho. Skupina totiž nechce nič unáhliť, pracuje vlastným tempom a čo je najdôležitejšie, dokončuje nové skladby. Tie by sa mali objaviť na novom albume koncom tohto roka. Ak chcete počuť ako znie skupina Nocadeň v roku 2014, vypočujte si jej čerstvý singel Možno.

pasikava1f

Je to predzvesť toho, akým smerom sa posúva Nocadeň. Určite si zachováme svoju živočíšnosť, ale nahrávka nebude znieť surovo. Má to iný zvuk, moderný, pričom jemne experimentujeme,“ odkrýva charakter pripravovanej novinky Rasťo Kopina. Pesničku Možno nahrala skupina v pôvodnej zostave začiatkom roka. Podieľali sa na nej aj Vlado „Randy“ Gnepa a Martin „Isobutane“ Krajčír, ktorý pre skupinu vytvoril už v minulosti niekoľko remixov ich skladieb. „Nie je to tradičná skladba, na aké sú u nás ľudia zvyknutí. Poslucháči musia sami posúdiť, ako to na nich pôsobí,“ dodáva líder Rasťo Kopina, ktorý je aj autorom textu.

Skupina bude leto tráviť s najväčšou pravdepodobnosťou v štúdiu. „Priebežne si ale niekam odskočíme. S určitosťou viem spomenúť Bláznivé leto, na ktorom by sme radi otestovali aj nejaké nové pesničky.“ Zatiaľ posledný album Ikony vydali Nocadeň pred takmer piatimi rokmi. Medzitým odohrali veľkolepý koncert v Štátnom divadle v Košiciach, ktorý zaznamenali pre plánované živé DVD, na ktoré sa pýta mnoho fanúšikov. Skupina sa však rozhodla projekt na istý čas odsunúť bokom a venovať sa plnohodnotne novému albumu.

 

Redakciu informoval za skupinu Nocadeň Edo Kopček
Foto: Jaro „Jaris“ Vaľko

 

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.