zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, Music

Prezidentský kandidát Chiki Liki Tu-A pozýva na prezidentský guľáš

Článok napísal dňa 16.4.2014 - WednesdayŽiadny komentár

Pred mesiacom predstavila skupina Chiki Liki Tu-A svojho kandidáta na prezidenta. Pesnička sa počas dňa vrcholiacej kampane voľby hlavy štátu stala malým hitom internetu a získala si priaznivcov nielen na Slovensku, ale aj v Slovinsku, kde v tom čase skupina koncertovala. Prešovský Prezident napokon voľby nevyhral, ale na svojich priaznivcov nezabúda a už tento štvrtok 17. apríla sa príde poďakovať osobne na koncerte za hlasy, ktoré dostal.

chiki liki tu-a prezident

V čase, keď každý teraz je iba šunku, klobásy a syry, prinesie náš fiktívny kandidát nefalšovaný prezidentský guľáš. Navyše ukáže svoju druhú tvár. Ľudia z toho budú mať schizofréniu, ale aj to občas patrí k zábave,“ pozýva Martin Višňovský na koncert do prešovskej Pumpy.

Pre fanúšikov pripravila skupina na tento večer hneď niekoľko prekvapení. Okrem toho, že predstavia naživo svojho kandidáta, vystúpi na pódiu aj jeho brat. Skupina spríjemní večer takmer dvojhodinovým koncertom, pričom fanúšikovia môžu písať na facebookovej udalosti návrhy na pesničky, ktoré chcú počuť naživo. Odznie aj aktuálna novinka Prezident, ktorá má doteraz viac ako 32 000 pozretí na youtube. Podľa tipov na pesničky, ktoré už fanúšikovia adresovali skupine to vyzerá na naozaj jedinečný koncert.

Redakciu informoval Edo Kopček z agentúry Vagaboond

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.