zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, Music

Novinky Pudingu Pani Elvisovej pokrstil aj Mačintosh

Článok napísal dňa 27.1.2014 - MondayŽiadny komentár

Povesť našej najlepšej koncertnej kapely obhájili PPE v piatok nabitou akciou na streche bratislavského historického centra. Okrem obľúbených hitov nechýbali tri zatiaľ nepomenované hudobné novinky, ale ani graffiti či mačací počítač.

Mesačnú šnúru po celom Slovensku odštartoval Puding Pani Elvisovej 17. januára vo vypredanom bratislavskom klube KC Dunaj spolu s ďalšími umelcami zapojenými do projektu Transform Today. Pod týmto heslom svojimi live vystúpeniami koncert ozvláštnila mladá dizajnérka Misha Chmelíčková aj jeden z najrenomovanejších slovenských graffiti umelcov, Animo.

transform-today

Málokto to vie, ale prvým stolovým PC na svete bol v šesťdesiatych rokoch minulého storočia tzv. Mačintosh,“ usmieva sa multiumelkyňa Misha, ktorá fantazijný mačací počítač na stenu klubu nakreslila lepiacou páskou technikou tape drawingu. Atmosféru koncertu už tradične skvelých PPE okorenila svojimi obrázkami aj ako VJka: „Jednoduché, geometrické, trochu retro, to je pre môj štýl charakteristické. Moja tvorba má ľudí v prvom rade baviť, to je jej zmysel. Na každej akcii preto prekvapím niečím novým,“ sľubuje.

Animo svoje vystúpenie poňal doslova „site-specific“ a počas party vytvoril veľkú grafiku Dunajskej panej, ženskej postavy vystupujúcej z riečnych vĺn. „Je to nový, zvláštny pocit tvoriť pred publikom či vidieť svoju tvár na plagátoch veľkej kampane. S myšlienkou kráčať s otvorenou mysľou a meniť svoju budúcnosť sa však plne stotožňujem,“ konštatuje streetartista známy maľbami originálnych postavičiek.

transform-today-people

Po predskokanovi DJ Stroonovi sa o prekvapenie večera postaral samotný Puding Pani Elvisovej, ktorý v rámci takmer dvojhodinovej show odohral nielen svoje najväčšie hity, ale aj tri nové tracky zo zatiaľ nevydaného albumu. „Názvy zatiaľ majú len pracovné,“ prezradila speváčka Slivka. Burácajúcemu publiku to však nevadilo ani v najmenšom a na prasknutie plný klub všetky novinky ocenil búrlivým potleskom. 

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.