zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Music

Nadšení fanúšikovia Heľeniných očí kričia kvôli novému albumu

Článok napísal dňa 19.10.2013 - SaturdayŽiadny komentár

Tak to tu ešte nebolo, aby fanúšikovia kričali na hudobný nosič. Práve takto si prešovskí hudobníci z Heľeniných očí vymysleli krst svojho nového albumu Mimozemšťanie, ktorý vydávajú po dlhých piatich rokoch neustáleho koncertovania. Krstných rodičov bude viac ako dvadsať. Krstným otcom či krstnou mamou sa môže stať ktokoľvek na niektorom z koncertov aktuálneho turné.

„Pre nás sú dôležití ľudia, ktorí chodia na naše koncerty, preto sme sa rozhodli krstiť na každom koncerte na TOUR. Vyberal som vždy ľudí, ktorí sa s nami na koncertoch bavili, spievali si naše skladby, pretože naši krstní rodičia majú poznať naše pesničky,“ upresňuje spevák Martin „Lynch“ Mihalčín. Na pódiu sa krstí krikom, čiže každý krstný toho veľa nepovie, zato sa však môže na pódiu poriadne vykričať a odnesie si domov pokrstené CD.

heľenine oči 2

Nový album Heľeniných očí zatiaľ zoženiete na aktuálnych koncertoch alebo si ho môžete objednať prostredníctvom oficiálnej stránky skupiny hel.sk. Na novinke Mimozemšťanie sa nachádza dvadsať skladieb, pričom by ste márne hľadali viac skladieb rovnakého štýlu. „Zatiaľ máme výborné odozvy a samozrejme sa z toho strašne tešíme. Odporúčam vypočuť si to,“ pochvaľuje si reakcie publika líder Heľeniných očí. Niektoré skladby z nového albumu hrá skupina už dlhšie, publikum ich dobre pozná, ale až teraz sa dostali na dlhohrajúcu platňu. Tešiť sa môžete tiež na nový koncertný program.

helenine-oci

Redakciu informoval Edo Kopček z agentúry Vagaboond

Foto: Ján Štovka

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.