zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Music

Eva Cifrová pripravila prekvapenie

Článok napísal dňa 25.6.2013 - TuesdayŽiadny komentár

Eva Cifrová si pripravila šteklivé prekvapenie pre speváka Davida Coverdalea, ktorý už o týždeň 16. júna vystúpi so svojou skupinou Whitesnake v bratislavskej NTC aréne. Spevák „bieleho hada“ ešte netuší, že od známej modelky dostane špeciálny obraz, ktorý Eva nafotila len pre neho. 

plagat Eva Cifrova_FINAL PRINT (1)

„Mám rada dobrú hudbu a tento koncert organizujú moji kamaráti z Agentúry Vagaboond. Chceme prekvapiť skupinu Whitesnake a hlavne samotného speváka Davida Coverdalea,“ hovorí modelka. Fotografia vznikla pred pár dňami a je úplne exkluzívna. Je na nej napísaný aj odkaz pre speváka. „Ďakujem za vzrušujúcu šou.“ Keďže rocková hudba a krásne ženy patria k sebe, nebudú na koncerte určite chýbať aj ďalšie krásne slovenky. Spevák Whitesnake David Coverdale lichotí ženám vo svojich pesničkách a nejedna z nich skončila v jeho posteli. Na bratislavskom koncerte odohrá skupina, ktorá predala milióny albumov po celom svete, aj svoju najväčšiu baladu Is This Love.

Whitesnake_2

redakciu informoval Edo Kopček za agentúru Vagaboond

foto: Rastislav Brezovský

 

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.