zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » kultúrny elixír, Music

Dosť bolo rečí

Článok napísal dňa 9.4.2013 - TuesdayŽiadny komentár

Takýto názov má nový album prešovskej skupiny Sunlips, ktorý krstili netradične – novinovými ústrižkami. 

Prešovská skupina Sunlips je známa nielen na Slovensku, ale poznajú ich aj v zahraničí. Každý rok sa zúčastňujú rôznych festivalov a reprezentujú našu krajinu. Posledným zahraničným vystúpením pobavili tisícky fanúšikov na medzinárodnom festivale Carpathia v poľskom Rzeszowe.

Sunlips - krst CDHudbu milujú, je súčasťou ich každodenného života, a preto bolo pre Sunlips prirodzené  nahrať album s názvom Dosť bolo rečí. Krst albumu bol naplánovaný na prvý aprílový piatok v ich rodnom Prešove. Krstným otcom sa stal  líder skupiny Komajota. Na krste nemohol chýbať ani rocker Robo Šimko, ktorý si hneď na úvod zaspieval duet so speváčkou skupiny Sunlips Vikou a to pieseň Rieka.

Sunlips - krst novinamiPo rockerskom otvorení prišla na rad samotná skupina Sunlips, ktorá naokolo všetkým zúčastneným rozdávala energiu, ktorú všetci ochotne vítali potleskom, spievaním a radostnými výkrikmi. Neskôr prišiel na rad samotný akt krstu albumu Dosť bolo rečí, kedy si všetci mysleli, že sa bude krstiť šampanským. No bol to omyl. Krstilo sa ústrižkami novín. “Ústrižkami bulvárnym novín sme krstili práve preto, lebo práve novinami sa častokrát šíria zbytočné rečí a my chceme viac makať ako rozprávať.”, prezradila nám sexi speváčka Viky. Výborná nálada sa niesla celým krstom aj potom čo Komajota odohrala niekoľko známych piesní a duet so speváčkou Viky. Sunlips sa už nevedia dočkať letných festivalov a vyzerá, že naozaj platí, že Dosť bolo rečí a ide sa makať.

 

foto: archív Sunlips

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.