zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, Music

Chiki Liki Tu-A predstavujú Slovákom ich kandidáta na Prezidenta!

Článok napísal dňa 24.3.2014 - MondayŽiadny komentár

Koncertná kultovka Chiki Liki Tu-A sa vrátila z turné v Slovinsku. Na spoločných koncertoch so skupinou Srečna Mladina v Maribore, Kranje a Sežane si nacvičili novú pesničku Prezident. Dnes ju skupina uverejnila spoločne s videoklipom na internete. Naživo ju hudobníci predstavia slovenským fanúšikom v utorok v Bratislave, v stredu si odskočia do Prahy a následne vystúpia v Banskej Bystrici, Nitre a Vrbovom. Tieto koncertné zastávky sú pokračovaním spoločnej šnúry so slovinskou formáciou Srečna Mladina.

unnamed

Novinka Prezident nie je pre kapelu singel, ale takzvaný fiktívny singel. Basgitarista Martin Višňovský to vysvetľuje jednoducho. „Aj keď sme veľkí optimisti, nerátame s tým, že to niekto zahrá v rádiu. Ak by to niekto spravil, tak si myslím, že by mal pohovor s majiteľom.“ Pesnička vychádza v čase vrcholiacej kampane voľby hlavy Slovenskej republiky a podľa slov kapely „ide o predstavu toho, čo prezident stihne za jeden deň, ako mu plynie čas a čo všetko dôležité musí vybaviť.“ K Prezidentovi natočila kapela za štyri dni videoklip, ktorý režíroval Jaro Vaľko. Kapela v ňom neúčinkuje, rovnako by ste vo videu márne hľadali nejakého človeka. Hlavnú úlohu stvárnil Gebuľák. „Inteligentní ľudia si to pozrú dva krát a aj tak to nepochopia. Tiež sme na to civeli so spadnutými sánkami. Tí ostatní to asi nepochopia vôbec, ale za pokus to stojí, tešíme sa na reakcie“ vyjadril sa Martin Višňovský o novom klipe.

Nedočkavým fanúšikom skupina odkazuje, že nový album je „vo vysokom štádiu tehotenstva.“ Ak všetko pôjde podľa plánu, mohli by ho hudobníci z Chiki Liki Tu-A stihnúť nahrať do leta. Zatiaľ môžu priaznivci skupiny zdieľať na internete aktuálnu pesničku Prezident.

Chiki Liki Tu-a + Srečna Mladina

25.marec Bratislava – U Očka

26.marec Praha – Basement bar

27.marec Banská Bystrica – Klub 77

28.marec Nitra – Valašský šenk

29.marec Vrbové – Vítanie jari

prezident gebuľák chiki liki tu-a

Redakciu informoval Edo Kopček z agentúry Vagaboond
Foto: Jaro „Jaris“ Vaľko
Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.