zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Music

Arakain Memorial s Alešom Brichtom už o týždeň na Slovensku

Článok napísal dňa 17.5.2013 - FridayŽiadny komentár

Legendárny spevák Aleš Brichta dostal chuť zaspievať pecky skupiny Arakain, ktorú opustil v roku 2002. S jedinečným programom Arakain Memorial vystúpi na štyroch koncertoch na Slovensku. Aleš Brichta zapojil do tohto raritného projektu pôvodných členov skupiny, ktorí v nej hrali od jej vzniku v roku 1982.

„Počas tejto úžasnej triapolhodinovej šou odznie 30 skladieb z desiatich albumov, ktoré Aleš Brichta so skupinou vydal. Pesničky odznejú v takom poradí, v akom sa objavili na jednotlivých albumoch,“ potvrdil Róbert Haverla z usporiadateľskej agentúry Underground Booking, ktorá tieto koncerty organizuje na Slovensku.

ales-brichtaNa koncerte teda vystúpia Mirek Nedvěd, Rudolf Rožďalovský, Oldřich Maršík, Václav Ježek, Miloň Šterner, Marek Podskalský, Daniel Krob, Bob Vondrovic, Štepán Smetáček, Karel Jenčík a ako špeciálni hostia sa predstavia Zbyněk Haase, Lukáš Varaja, David Vaněk. Hudobníci sa budú striedať na pódiu podľa jednotlivých dekád existencie kapely.

Tento koncert sa u nás už asi nikdy nebude opakovať, preto by si ho fanúšikovia Arakainu nemali nechať ujsť,“ dodáva Róbert Haverla. Na všetkých štyroch koncertoch vystúpi predkapela Black Bull.

Termíny koncertov Arakain Memorial :

23.5. Spišské Vlachy, Futbalový štadión

24.5. Košice, Collosseum

25.5. Žilina, Club Smerr

26.5. Bratislava, Majestic Music Club

ales-brichta-plagat

Redakciu informoval Edo Kopček

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.