zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » kultúrny elixír

Pozývame Vás na BOZKÁVANIE

Článok napísal dňa 8.2.2013 - FridayŽiadny komentár

Všetkých, ktorí sa na Valentína, teda 14.2.2013 budú nachádzať v Prešove, srdečne pozývame na akciu s názvom PO BOZK 2013!

Rádio Prešov v spolupráci s Mestom Prešov a ďalšími partnermi organizujú aj tento rok už tradičné valentínske podujatie na Hlavnej ulici, ktoré sa uskutoční 14. 2. 2013. Ešte predtým sa však všetci zamilovaní môžu odfotografovať pri valentínskom srdci inštalovanom na Hlavnej ulici v Prešove a hrať o skvelé ceny.

po-bozkRádio Prešov a mesto Prešov totiž organizuje súťaž o najromantickejšiu fotografiu spod prešovského valentínskeho srdca. Súťaž začína dňom 5.2 a jedinou podmienkou je odoslanie romantickej fotografie spod srdca na mailovú adresu pobozk@radiopresov.sk do 13.2.2013 do 13:00 hodiny. K fotografiám potom zasadne porota zložená napríklad aj z fotografov a osobností mesta a rádia a určí víťaznú a teda najromantickejšiu fotografiu, autor ktorej získa romantickú dovolenku. Najlepšie fotografie budú zverejnené.

Súčasťou podujatia P.O.BOZK s podtitulom Prešov – láska moja bude vyhodnotenie fotosúťaže, kultúrny program, o ktorý sa okrem známych kapiel a interprétov ako Yelllowe, Michaella alebo Zašo, postará aj ZUŠ Októbrová 32. Hromadné bozkávanie s pokusom o zápis do knihy slovenských rekordov v počte bozkávajúcich sa párov je naplánované okolo 16:30 na Hlavnej ulici. Chýbať nebudú ani valentínske torty či objatia zadarmo.

Tags: , ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.