zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Hand made výroba, Šperky

Sady šperkov

Článok napísal dňa 30.7.2012 - MondayŽiadny komentár

OLJA Handmade si pre vás opäť pripravila fotogalériu šperkov. Sady náušníc a brošní nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne príležitosti. Vo fotogalérii nájdete rôzne farby, vzory a tvary. Sú prevažne vyrobené z polymérovej hmoty, rôznych druhov korálikov a organzy.

Táto sada je vytvorená prevažne z polymerovej FIMO hmoty a organzy. Zdobí ju niekoľko Preciosa korálikov a ružičiek..
Veľkosť: náušnice 2 cm, brošňa 9 cm.

Táto zelená sada je vyrobená z polymerovej FIMO hmoty a organzy. Sada je doplnená o niekoľko zelených korálikov a kvetiniek. Veľkosť: priemer náušníc 2 cm, brošňa 8cm.

Elegantná čierna sada náušníc a brošne je vyrobená z polymerovej FIMO hmoty a organzy. Veľkosťpriemer náušníc 2 cm, brošňa 8cm.

Náramok je vytvorený z postriebreného medeného drôtu, oranžových a zelených sklenených praskačiek a tiež z oranžového a zeleného tenkého drôtika. Srdiečko v strede je z FIMO hmoty. Náušnice sú veľkosti (2,5 x 0,7 cm). Náramok je na ruku veľmi prispôsobivý, široký cca 6cm.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.