zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Fashion

Ročný horoskop 2014 – 3. časť

Článok napísal dňa 2.1.2012 - MondayŽiadny komentár

Blíženci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Váš rok 2014 vám bude priať vo viacerých oblastiach. Začnete ho pravdepodobne novou prácou alebo vyššou pozíciou v tej súčasnej. Projekty do ktorých sa počas tohto roka pustíte by vám mali vyjsť. Keď vynaložíte úsilie, vaša práca bude plnohodnotne uznaná. V tomto roku budete prispôsobivejší ako po ostatné roky, vyzerá to na pokojnejší rok, vplyv planét spomalí vaše tempo a budete cítiť väčšiu pohodu. Vo februári a marci by ste mali viac oddychovať, príde čas napätia a stresov, avšak nie na dlho. Váš milostný život bude silnejší ako v minulom roku, môže tam ale byť veľa nevyriešených otázok z posledného roka, ktoré budete riešiť a budú mať pre vás veľký význam. Je možné, že budete mať v milostnom živote trochu problémy, ale dokážete sa toho zbaviť a získať lásku svojho života. Možno narazíte na ťahšie obdobie, ale nestraťte trpezlivosť, silu, odvahu a nad situáciou zvíťazíte. Finančne sa vám bude veľmi dariť, vyzerá to aj na predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

Lev

V tomto roku vás čaká viac nových začiatkov. Posledné dva roky ste boli pod vplyvom Saturnu, teraz sa to zmení a Urán vám dodá viac energie a radosti zo života. Rok 2012 bude emocionálnejší a ak ste kreatívny je čas sústrediť sa práve na to. Vo vašom živote sa objavia inovácie a budete sa viac sústrediť na prácu. Možno budete pociťovať na pracovisku mierny tlak po polovici roka, posledné dva mesiace získate to, čo chcete. Aj v rodinnom kruhu to môže zaškrípať a priniesť nejaké problémy. Na tie môžete naraziť aj v milostnom živote, čo znamená, že ak ste zadaný mali by ste sa o svojho partnera viac starať. Nereagujte vo vzťahu prehnane a urýchlene, všetko si poriadne premyslite. Ak ste nezadaný, ešte chvíľu aj ostanete. V apríli, máji alebo júni sa vyberte na dovolenku alebo výlet, na ktorom si oddýchnete a doslova omladnete.

Panna

V tomto roku sa stretnete s viacerými bolestnými situáciami, avšak oproti minulým rokom sa budete mať omnoho lepšie. Nevzdávajte sa, prídete do fázy kedy sa nebudete môcť a na veci choďte radšej opatrnejšie, aby boli menej bolestivé, prípadne vôbec. Budete impulzívnejší a ťažšie sa vám bude reagovať na niektoré situácie, ale môže to byť aj tým, že ste do vienka dostali viac inštinktu a ste citlivejší a tvorivejší. V práci narazíte aj na problémy, ale rok 2012 vám aj napriek tomu prinesie veľký úspech v tejto oblasti. Nemeňte radšej povolanie, teraz na to nebude vhodný čas. Podporu získate od svojej rodiny vždy, keď to budete potrebovať a rovnako aj od partnera. Váš sexuálny život bude veľmi aktívny.

Tags: , , , ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.