zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Fashion

Ročný horoskop 2014 – 2. časť

Článok napísal dňa 28.12.2011 - WednesdayŽiadny komentár

Ryby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento rok, rok 2014 budú mať Ryby ťažší. Hviezdy nie sú až také priaznivé, ako v predošlých znameniach. Socializácia, zdravotné prehliadky a starosť o financie. V Januári by si mali dať Rybky trocha pauzu od práce a relaxovať s rodinou. Február je váš mesiac. Práve vtedy bude vaša práca dosahovať nové výšky. V marci spoznáte nových priateľov a budete veľa cestovať. Vaše úsilie sa zúročí v apríli a máji. V júli budú prekvitať vaše vzťahy, konkrétne ten partnerský. November sa bude niesť v znamení veľkých udalostí, ktoré vás ovplyvnia na ďalšie roky. Druhá polovica roka bude aj o pozitívnych vibráciách, dobrých myšlienkach a dobrom pocite z dobre vykonanej práce. Horoskop na 2012 ukazuje aj šťastie, radosť s deťmi. Jediná vec, ktorá vám môže spôsobiť problémy je váš temperament.

Býk

Nový rok je pre Býkov znamenie dobrej práce, uznania a pevného zdravia. Láska už tak ružovo vyzerať nebude, avšak budú títo ľudia omnoho stabilnejší emočne a citovo ako minulý rok. Rok 2012 prinesie aj pripravenosť na zmeny, ktoré sa udiali v roku 2013. Budete možno musieť plánovať a pracovať na viacerých veciach naraz, ale zvládnete to. Váš rast na pracovnom fronte bude výborný a zameriate sa na kariéru. Celý váš osobný život bude omnoho vyrovnanejší. Vaše myšlienky budú stabilné a budete jasne konať aj v zložitých situáciách. Dostanete to, čo chcete Býci! Teraz bude ten správny pre dlhodobý finančný plán. Zrejme zainvestujete do nehnuteľností a podobných oblastí. Ste silné znamenie a budúci rok sa aj zbavíte drobných ochorení, ktoré vás trápia.

Rak

Prešli ste si v roku 2013 ťažkým obdobím aj čo sa týka zdravia, najmä stresu a únavy. Bohužiaľ neskončí sa to ani v roku 2014, stále budete mať stres, ale dá sa to potláčať vlastným úsilím. Tým, že na vás vplývajú planéty Saturn, Pluto a Urán, je to skôr negatívna energia. Avšak po piatom októbri sa výrazne všetko zmení, najmä zdravie. Zlepší sa. Raci mali ťažké obdobie aj čo sa týka vzťahov, trpezliví bojovníci, ktorí to vyhrali budú naďalej spolu. Avšak na druhej strane váš ďalší rok bude plný aktivít, projektov a akcií rôzneho druhu. Dávajte si však pozor na zmluvy, ktoré uzavriete, dobre sa poraďte s právnikom. Váš milostný život bude intenzívnejší, ako v minulom roku.

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.