zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Fashion, Lifestyle

Nikon a uznávaný britský návrhár Jonathan William Anderson spojili sily

Článok napísal dňa 25.6.2013 - TuesdayŽiadny komentár

Nikon a uznávaný britský návrhár Jonathan William Anderson spojili sily pri vytváraní luxusného koženého puzdra na fotoaparát pre elegantný a štýlový fotografický systém Nikon 1.

blue bag 1bToto puzdro vhodné pre obidve pohlavia inšpirované klasickými puzdrami na fotoaparáty zo 40. rokov a univerzálnym štýlom Andersona je rovnako všestranné ako samotný systém Nikon 1. Ponúka priestor na fotoaparát, a zároveň na aspoň jeden vymeniteľný objektív systému. Ide o prvú spoluprácu spoločnosti Nikon s módnym domom.

V puzdre spájajúcom tradičné spracovanie kože s univerzálnou modernosťou sa prejavuje kombinácia technologickej tradície a špičkového dizajnu, ktoré sú prirodzené pre fotoaparáty.V limitovanej edícii sa bude predávať len 400puzdier, a to v štyroch farebných kombináciách – čierna, biela, modrá a oranžová.

J. W. Anderson hovorí o spolupráci so spoločnosťou Nikon: „Fotografia je predsa po umeleckej stránke rovnaká ako móda, takže toto partnerstvo je pre mňa úplne prirodzené. Fotografovanie je neoddeliteľnou súčasťou toho, čo robím. Pri vytváraní kolekcie nasnímam tisíce záberov a stále sa ubezpečujem, aby moje návrhy boli dostupné každému, rovnako ako fotografia.

Jonathan William Anderson sa narodil v roku 1984 v Severnom Írsku, študoval na London College of Fashion odbor odievania, štúdium úspešne ukončil v roku 2005. Značka J. W. Anderson vznikla v roku 2008 uvedením pánskej kolekcie. Začiatkom roku 2010 J. W. Anderson predstavil malú dámsku kolekciu na podnet fanúšikov jeho pánskej kolekcie. Sortiment dámskeho oblečenia rýchlo dosiahol rozhodujúci komerčný úspech a od februára 2011 je pravidelnou súčasťou programu na podujatí London Fashion Week. Keďže sa Anderson zo začiatku venoval pánskemu oblečeniu, naďalej skúma vzťah medzi mužom a ženou a v každej kolekcii stiera hranice medzi oboma pohlaviami. Anderson získal na podujatí British Fashion Awards v roku 2012 ocenenie Návrhár roka.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.