zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Fashion, Lifestyle, VIP

Nájsť si tu pravú kabelku, býva častým problém. Stará už doslúžila a vy sa obzeráte v obchodoch po novom kúsku

Článok napísal dňa 22.2.2017 - WednesdayŽiadny komentár

Nájsť si tu pravú kabelku, býva častým problém. Stará už doslúžila a vy sa obzeráte v obchodoch po novom kúsku, ale všetko sa vám zdá na jedno “kopyto“. S kabelkou na ramene, alebo aspoň po ruke, trávite prevažne väčšinu dňa, preto jej výber je dosť dôležitý. Veľké, malé, jednoduché i komplikovanejšie, kabelky, tašky a ruksaky je ich na výber veľa, ale neviete si vybrať tu svoju. Chýba vám to čo by vám padlo presne do oka – áno to je ona!  Ak si nie ste istá, potom sa pred samotným vpádom do butiku s kabelkami inšpirujte naším dnešným príspevkom.

Súčasný trend je kabelka s čistými líniami a minimalistickými doplnkami, ktoré určite ulahodia vášmu oku. Praktické jednofarebné kúsky, ktoré sú univerzálne, skvele doplnia každý businesslook. Perfektne sa hodia na každodenné nosenie, ale i na večerné posedenia. Sebavedome a elegantne tak sa budete cítiť s týmito kabelkami.

 

linie

 

“Krabicové kabelky“  je v súčasnosti veľmi populárny typ kabeliek. Niekedy sa im tiež hovorí „boxová“. Vychádza z anglického slova box, čo znamená práve škatuľa. Predstavte si kabelku, ktorá jednoducho vyzerá ako škatuľa s uchom a zapínaním. Typický obdĺžnikový, alebo štvorcový tvar  v rôznych farbách a v každom ročnom období. Kúpte si nejakú veľmi farebnú, s kvetinkami a zdobením. Ale v kurze sú aj jednofarebné v pánskom štýle. Kedykoľvek z nej budete niečo potrebovať, budete presne vedieť kam siahnuť. Tento originálny tvar kabelky vám aj vášmu celkovému outfitu pridá vyhranený štýl.

 

 

krabicove

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.