zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Fashion, Lifestyle

Móda a oblečenie pre tehotné

Článok napísal dňa 27.5.2014 - TuesdayJeden komentár

Ako nespraviť pri kúpe tehotenského oblečenia chybu?  Na prvý pohľad banálny problém – kúpa tehotenských nohavíc, tehotenských legín či tehotenskej sukneS kúpou tehotenskej módy to naozaj nemusí byť také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Väčšina žien jednoducho nevie, aký je rozdiel medzi takým a onakým tehotenským topom. Ako spraviť v predajni tehotenského oblečenia správne rozhodnutie? Aká je najlepšia voľba pre budúcu mamičku a jej dieťatko?

Kúpa tehotenského kabátu či iných šiat pre tehotné pritom vôbec nemusí byť veľká veda. Je potrebné však dbať na dve základné veci:

  • pohodlie

  • zdravotná bezpečnosť materiálov

tehotenska-moda-maternity.sk

Všetko pre zdravý vývoj dieťaťa

Cieľom každej dobrej mamy je priviesť na svet zdravého potomka. Na zdravie dieťaťa do veľkej miery vplýva aj tehotenstvo. Naozaj záleží na tom, čo žena je, pije a ako sa cíti.

Pri výbere módy pre tehotné máte šancu dať svojmu dieťaťu dobrý základ do života. Ženy by si mali kupovať oblečenie, v ktorom sa cítia jednoducho dobre. Tehotenstvo by malo byť obdobím, kde niet stresu. Mamička v dobrej nálade je presne to, čo dieťatko potrebuje ku šťastiu. Pri tehotenstve sa sebectvo jednoducho vypláca. Ak je mame dobre, je dobre aj dieťaťu.

Pri kúpe oblečenia pre tehotné je dobré si dávať veľký pozor aj na pôvod tovaru. Tehotenské nohavice či sukne by sa v žiadnom prípade nemali kupovať niekde na nejakej podivnej burze. Pri tehotenskej móde je veľmi dôležité, aby ste poznali pôvod tovaru. Rôzne čínske výrobky bez značky môžu byť vyrobené z materiálov, ktoré dokáže zle vplývať na zdravie ženy a následne aj na jej dieťa. Dôležité je najmä farbenie látok.

Veľmi dobrou voľbou sú vždy prírodné materiály, a to najmä z dôvodu, že veľmi dobre dýchajú. Väčšina žien sa počas tehotenstva potí viacej ako za bežných okolností. Kvalitné prírodné materiály si však s takouto situáciou hravou poradia.

Ešte jedna rada nakoniec – tehotenskú módu nakupujte u špecialistov. Teda u predajcov, ktorí vedie, čo predávajú. Sem patrí aj Maternity.sk.

Tags:

Jeden komentár »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.