zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Ženy milujú značkové hodinky

Článok napísal dňa 28.2.2014 - FridayŽiadny komentár

Hodinky sú v súčasnosti súčasťou každej ženy. Každá vlastní minimálne jedny hodinky a značkové! Hodinky jednoducho patria k celkovému outfitu. Niektoré ženy majú peknú zbierku doma v poličke, iným dolaďujú pracovný odev a niektoré na ulicu bez nich ani nevykročia. Poznáme aj také, ktoré si ich ani pri cvičení nedajú preč, veď kto by im kontroloval čas. 

Hodinky sú v súčasnosti šperkom, no niekedy si uvedomujeme ich „ozajstnú“ funkciu. Bez nich by sme nestihli električku alebo prišli neskoro do práce. Ich funkciu si uvedomujeme, a preto dávame prednosť značkovým hodinkám pred tými lacnejšími. Radi si priplatíme za značku, za luxus a kvalitu, ktorú značkové hodinky ponúkajú. Na výber je množstvo modelov, ktoré sú kvalitné a zároveň aj jedinečné s prepracovanými detailami. Medzi obľúbenú značku patrí americká značka Guess, tvorená dvoma bratmi. Tí sa starajú o zmyselnú a čistú kalifornskú krásu hodiniek. Sú to hodinky, ktoré sú navrhnuté na všetky príležitosti. V ponuke je množstvo elegantných hodiniek, ale aj takých, ktoré vhodné na výnimočné príležitosti alebo na každodenné nosenie. Značka Guess ponúka hodinky so Swarovski kryštálmi, zlaté hodinky, strieborné, silikónové, ale aj trblietavé modely.

DKNY hodinky

Americká značka DKNY je u žien veľmi populárna a obľúbená. Vznikla v roku 1988 s cieľom zamerania na cieľovú skupinu, ktorá kombinuje luxus s pohodlnosťou. Aj napriek tomu, že Donna Karan vystupuje pod značkou New York, prvý butik bol otvorený v Londýne. Hodinky DKNY sú vyrábané s precíznosťou pre každý detail. V jej modeloch nachádzame rôzne farebné prevedenia, ktoré oživia každý kúsok oblečenia. Často krát detaily tvoria rôzne typy kamienkov, ktoré dodávajú hodinkám eleganciu.

Pánske hodinky

Značkovými a kvalitnými hodinkami nepohrdnú ani páni. Športové hodinky na voľný čas alebo luxusné do spoločnosti už nie sú problémom pre známe značky. Hitom tohto roka aj naďalej pretrvávajú trendy ako sú hodinky s viacerými ukazovateľmi času. Páni si môžu vybrať zo širokej ponuky náramkových hodiniek s koženými remienkami alebo pre aktívnych mužov sú v ponuke letecké a športové.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.