zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Zachyťte čaro okamihu

Článok napísal dňa 16.1.2014 - ThursdayŽiadny komentár

Nová malá a ľahká zrkadlovka Nikon D3300 ponúka vynikajúci výkon, pohodlne sa nosí a neskutočne jednoducho sa ovláda. Pre študentov, rodiny s deťmi, aj seniorov – Nikon D3300 je skvelou voľbou pre všetkých začiatočníkov, ktorí chcú mať fantastické fotky a videá vo Full HD kvalite.

nikon

Navyše, ak ich budete zdieľať na Facebooku, Instagrame či Twitteri – čo je tiež možné pri tomto foťáku – zaručene vyniknete spomedzi postov robených na smartfónoch. Režim sprievodcu zjednoduší dokonalé zvládnutie všetkých funkcií bez nutnosti otvoriť príručku fotoaparátu a tak naplno využijete 13 rôznych efektov, ako rozjasnenie farby, retro, jednoduchá panoráma, a 6 režimov motívových programov.

nikon-woman

Okrem toho – nový ultraľahký „cestovný“ objektív NIKKOR 18–55 mm je výnimočný tým, že je „skladací“ a do pracovného stavu sa otvorí až po stlačení tlačidla a pootočení prstenca zoomu. Super praktické!

Zachyťte čaro okamihu s Nikonom D3300 v klasickej sivej, obľúbenej čiernej či trendovej červenej verzii a zistite, aké môže byť fotenie úžasné a jednoduché zároveň.

nikon-red

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.