zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Venušine guličky – erotická pomôcka ktorá prospeje vášmu zdraviu

Článok napísal dňa 15.5.2015 - FridayŽiadny komentár

Upozornenie tento článok nie je vhodný osobám mladším ako 18. rokov!

Erotické pomôcky sú odjakživa vnímané predovšetkým ako pomôcky na sexuálne uspokojenie. Ale vedeli ste, že niektoré môžu byť aj skutočne prospešné pre vaše zdravie? Reč je o venušiných guličkách, ktoré môžu každej žene pomôcť s viacerými ženskými problémami.

unnamed

Venušine guličky

Sú to dve malé, duté guličky o veľkosti 1 – 5cm spojené šnúrkou. Každá z guličiek má v sebe ešte jednu menšiu guličku. Pri akomkoľvek pohybe sa guličky vo vnútri rozhýbu a narážaním do stien vytvárajú vibrácie. A práve tieto vibrácie sú to, čo tak ženy na venušiných guličkách milujú.

Venušine guličky ako zdravotná pomôcka

Ako bolo spomenuté v úvode, okrem príjemných a vzrušivých pocitov majú venušine guličky aj zdravotný význam.
Venušine guličky dokážu efektívne pomôcť pri:

  • problémoch s inkontinenciou
  • ochabnutom vaginálnom svalstve
  • dokážu odbúrať problém s nechuťou k sexu
  • prispieť k lepšiemu prežívaniu sexu a silnejšiemu orgazmu

Inkontinencia

Množstvo žien, hlavne vo veku po menopauze trpí problémom inkontinencie (nevedomí a nechcený únik moču). Tento problém sa dá riešiť rôznymi spôsobmi. Operačne, liekmi alebo posilňovaním panvového dna (vaginálneho svalstva) k čomu sú výborným pomocníkom práve venušine guličky. Pravidelné cvičenie s venušinými guličkami spevní celé panvové dno, čo žene umožní lepšie ovládať svaly, ktoré sú zodpovedné za nechcený únik moču.

Ochabnuté vaginálne svalstvo

Ako už bolo spomenuté pri inkontinencii, venušine guličky pomáhajú spevniť panvové dno a svalstvo. Pevné panvové dno ocenia aj ženy tesne pred, alebo naopak po pôrode. Každá žena vie, že po pôrode je vagína ubolená, svalstvo ochabnuté a uzdravenie môže trvať dlho. Prečo sa teda nepripraviť a aspoň trošku zmierniť pôrodné či popôrodné bolesti a následnú rekonvalescenciu jednoduchou, bezbolestnou a dokonca príjemnou metódou s použitím venušiných guličiek?

Kegelove cviky – cesta k pevnému panvovému dnu

Cviky s venušinými guličkami vymyslel už v roku 1948 americký gynekológ A. Kegel. Cvičenie spočíva v zatínaní svalov podobne ako pri zadržiavaní prúdu moču pri močení. Viac informácií sa dočítate v samostatnom článku venovanom Kegelovým cvikom.

Lepší sex a orgazmus

Aby toho nebolo málo, venušine guličky dokážu pomôcť aj ženám, ktoré chcú lepšie a intenzívnejšie prežívať svoj sexuálny. Spevnené vaginálne svalstvo vám zaručí pevnejšiu vagínu, možnosť vedome ovládať tieto svaly a samozrejme, venušine guličky svojimi vibráciami poriadne nabudia k milovaniu. Pevné vaginálne svalstvo bude mať vplyv aj na vášho partnera. Podľa výskumov to vedie k pevnejšej a tvrdšej erekcii a oddialeniu ejakulácie.

Kde ich kúpiť?

Venušine guličky sa dnes dajú kúpiť v každom dobrom sexshope. Na internete ich nájdete v cenách od 10€ a pri správnom zaobchádzaní vám vydržia roky.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.