zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Štýlové kabelky

Článok napísal dňa 27.2.2014 - ThursdayŽiadny komentár

Po topánkach je to druhá vec, bez ktorej si ženy nevedia predstaviť život. Kabelka sa považuje za módny doplnok, ktorý používajú pre každodennú potrebu. Ženy v kabelkách prenášajú kadečo – od rôznych praktických vecí až po tie najnepraktickejšie, ktoré kabelku len bezvýznamne plnia. 

E1

Kabelky sa používajú na každodenné využitie do práce, na voľný čas, na rôzne voľnočasové aktivity, ale aj na výnimočné príležitosti a večery. Vyrábajú sa vo veľkých množstvách v rôznych materiáloch.

História kabeliek

História kabeliek je dátovaná už od štrnásteho storočia, kedy si na opasky ženy pripínali vaky, v ktorých nosili voňavé predmety. Neskôr do módy prišli úzke strihy šiat, nohavíc a košiel, kde sa vaky nemali ako nosiť. A práve v časoch francúzskej revolúcie sa začali nosiť kabelky ako módne doplnky a malá batožina na prenášanie rôznych vecí. Najväčší rozmach kabeliek nastal ale v 19. storočí, kedy sa dizajnéri, návrhári, začali orientovať na iné tašky ako boli určené na cestovanie. V tomto období bol prvý krát použitý výraz hand bag – v zmysle akom sa používa dnes.

Štýlové kabelky

Ak potrebujete odložiť veci či ste na prechádzke so psíkom alebo idete na párty, do práce, či na nákup, vždy siahnete po kabelke, ktorá je pre vás vhodná. Ženy si bez kabeliek nevedia predstaviť ani jeden deň. Sú potrebné na uskladnenie vecí a zároveň každá žena si potrpí, aby kabelka bola štýlová. Ženy chcú vyzerať a cítiť sa v trendy kabelkách aj na každodenných nákupoch.

Štýlové kabelky sú dostupné v rôznych typoch, tvaroch, materiáloch, veľkostiach a v rôznych farebných prevedeniach.

Ekotašky

Aj pri nakupovaní bežných potravín chcú všetky dámy vyzerať čo najštýlovejšie. Návrhári a dizajnéri navrhujú rôzne tvary a typy pričom dávajú dôraz na európske metropoly. Ak sa k tomu skĺbia ekotašky, ktoré chránia prírodu, výsledok stojí za to. Praktické ekotašky môžete používať kdekoľvek, nielen na nákupy.

foto zdroj: Marmel Creative - Arts Factory
Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.