zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Spíkujte skôr, než sa naučíte chodiť!

Článok napísal dňa 18.2.2014 - TuesdayŽiadny komentár

Vedeli ste, že anglicky sa môžu začať učiť už trojmesačné deti? Spolu so svojím drobcom môžete navštevovať unikátny kurz Baby’s Best Start a položiť tak pevné základy angličtiny už v ranom veku.

anglictina-pre-detiBábätkám sa totiž podľa vedeckých štúdií všetky jazykové vnemy ešte ukladajú na rovnaké mozgové dráhy ako materčina. Cudzí jazyk si tak osvojujú s ľahkosťou, o ktorej staršie deti a dospelí môžu už iba snívať! Kurz je okrem toho zameraný aj na obohatenie vzťahu rodiča s dieťaťom v prvých mesiacoch jeho života a aktívny rozvoj všetkých zmyslov malého človiečika. „Spoločne sa naučíte 24 anglických pesničiek, rôzne rýmovačky či porekadlá spojené s pohybovými aktivitami a zoznámite sa s približne s 550 jednoduchými anglickými slovami,“ hovorí Katalin Deák, hlavná metodička jazykovej školy Helen Doron Early English a dodáva, že po takomto prvom kontakte s anglickým jazykom je dieťatko pripravené začať sa cielene učiť prvé slová a vetné štruktúry: „Ak touto etapou prejde ešte pred ukončením prvého roku života, s aktívnym učením angličtiny môže začať vo veku, kedy si novú reč vrátane správneho prízvuku osvojí úplne nenásilne a prirodzene.“ Kurz Baby’s Best Start je tiež doplnený o zaujímavé a užitočné informácie o vývojových štádiách dieťatka.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.