zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Šialená móda ovládla facebook!

Článok napísal dňa 13.5.2012 - Sunday12 komentárov

Aké by to bolo krásne prechádzať sa po obchodných domoch Chanel, Gucci, Burberry a prezerať si oblečenie, či kabelky? Slovensko je ešte stále malá krajina, v ktorej nie je toľko možností ako napríklad v mestách módy- vo Francúzsku, či v Taliansku. Niekoľko butikov s drahým oblečením by sme určite našli aj  v hlavnom meste, avšak máte dosť odvahy pred povýšeneckými predavačkami, ktoré sa na Vás povýšenecky pozerajú pri otázke či  chcete pomôcť? „ Nie, ďakujem pozerám sa.“

Online shopy sú úžasná vec, ako si pozrieť oblečenie na ktoré síce nemáme, ale chceme vidieť a možno inšpirovať. Kde však nájdeme zbierku toho najlepšieho z najlepšieho aby sme nemuseli klikať z jednej stránky na druhú?

Sociálnu sieť na Slovensku denne valcuje svojimi fantastickými fotkami stránka „Šialená móda“. Je to zmes najkrajšieho, najviac trendy a najluxusnejšieho tovaru na aký len pomyslíte. Šaty, topánky, make-up, všetko, čo sa blyští a poteší ženské oko. Kuriozitou je, že dokonale premyslenú a naštylizovanú stránku spravuje mladé, len 15 ročné dievča.

Každý album, ktorý stránka obsahuje je premyslený, zahŕňa fotky tovaru, ktorý síce nie je dostupný pre obyčajných ľudí, ale na stránku klikáme pre „potešenie oka“.

Ak hľadáte inšpiráciu na účes, na večernú párty, určite tu je niekde skrytý.Videli ste už vlasové mašle? Nie? Potom klikajte! Alebo tip na jednoduché letné šaty od Valentina alebo Diora, ktorý Vám doma ušije mama, alebo krajčírka v salóne za desatinu z toho ako bola pôvodná cena je tiež praktické.

Vidieť veselé, pestré a neónové farby (ktorými bude hýriť toto leto) a vedieť, že svet nemusí byť len fádny, všetko toto prináša Šialená móda. Názov stránky je len orientačný, avšak nájdete tu nielen módu s prívlastkom šialená, ale možno aj svoju vlastnú inšpiráciu. A nič to nestojí!

autor: Eliška

foto: archív šialená móda

Tags:

12 komentárov »

1 Pingbacks »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.