zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Prekvapenie odhalí tma

Článok napísal dňa 13.12.2013 - FridayŽiadny komentár

Keďže dnes majú Lucky meninky prinášame aj Lucku pre deti 

Objavte so svojím dieťatkom nápoj, ktorý je stopercentne zdravý a zároveň zábavný! Novú Lucku pramenitú vodu neperlivú pre deti si malí výmyselníci zamilujú nielen vďaka hravej fľaši s farebnými detskými uzávermi a milými postavičkami z filmu Chrobáčikovia. Tma totiž na etikete odhalí aj malé prekvapenie!

nocna a denna

Stačí nechať etiketu cca 1 minútu nabiť pod jasným osvetlením a zábava sa môže začať. Jediná svetielkujúca detská voda na našom trhu je napríklad ideálnym spôsobom, ako svoju ratolesť bez protestov odpútať od sladkých, no nezdravých detských nápojov. Dajte nám na Facebooku vedieť, aké svietiace prekvapenie ukrýva vaša etiketa a zapojte sa aj do súťaže o lístky na film Chrobáčikovia! 

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.