zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, vzťahy

Nájdi lásku na novej zoznamke!

Článok napísal dňa 10.12.2012 - Monday2 komentárov

 Každá žena má svoje sny. Tie zadané túžia prežívať v harmonickom vzťahu dobrodružstvá, ktoré spestria ich život a upevnia vzťah so svojim partnerom. Tie single snívajú o tom, že raz stretnú toho povestného princa na bielom koni. 

 

 Áno ženy, priznajme si to. Aj keď presviedčame svoje okolie, že rola nezávislej, slobodnej ženy je presne to, čo nás napĺňa a robí štastnými, naše skutočné „Ja“ predsa len sníva o niečom inom. Stretnúť muža, ktorý bude vyhovovať našim predstavám a s ktorým zažijeme najlepšie chvíle svojho života. Ako ho však nájsť v dnešnom rýchlom modernom svete? Vravíte si, že sa muž Vášho života už ani nikdy neobjaví? Nezúfajte, nová zoznamka Skym.sk Vám nielenže pomôže nájsť toho pravého, ale umožní Vám prežiť chvíle, na ktoré budete spomínať celý život…práve s ním!

 

 

Nová záujmová zoznamka Skym.sk je určená pre všetky ženy a mužov, ktorí majú odvahu hladať partnera prostredníctvom pokrokovej internetovej zoznamky. Hlavným mottom Skym.sk je: „Najsilnejšie vzťahy sa budujú na základe spoločných záujmov.“, nedbajúc na tvoje počiatočné úmysly, či hľadáš len priateľstvo alebo partnerský vzťah. Záujem spoznávať nových ľudí prostredníctvom záujmov je skutočne veľký, pretože Skym má po nedávnom spustení už viac než 1500 užívateľov.

 

 

 

Dámy, poďte na www.skym.sk, vyplňte svoje registračné údaje a ponorte sa do hľadania svojho vyvoleného. Skym.sk Vám s tým ochotne pomôže. Prostredníctvom funkcie Zhody Vám vygeneruje užívateľov, ktorí by sa Vám mohli páčiť. Je už len na Vás, ktorému mužovi poviete svoje Áno a ktorému nekompromisne zlomíte srdce svojim Nie. Viete ako pozvať na rande stovky mužov jedným klikom? Vytvorte na Skym.sk event, ktorý bude automaticky odoslaný všetkým. Medzi pozvanými užívateľmi je možno práve Váš vysnívaný partner.  

 

Skym Vám dáva príležitosť, tak ju naplno využite. Zabávajte sa a prežívajte neopakovateľné chvíle so Skym komunitou.

Tags:

2 komentárov »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.