zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Mystický svet minerálov

Článok napísal dňa 18.11.2013 - MondayŽiadny komentár

História kameňov a minerálov je známa už od dávnych čias. Už starovekí Egypťania a Rimania používali silu minerálov na odstránenie chorôb a rôznych neduhov. V súčasnosti nám vzácne minerály a kamene môžu do života vniesť pozitívnu energiu a potrebnú harmóniu. Tej v súčasnom hektickom a rýchlom živote nie je nikdy dosť.

topmineraly.sk

Fakt, že kamene a minerály v sebe ukrývajú tajomnú liečivú silu využívali aj naši predkovia. Minerály vám dodajú životnú energiu, prinesú šťastie, zdravie a lásku. Vedia odohnať negatívne myšlienky a v mnohých prípadoch aj navodiť pokojný spánok. Je na vás ako minerál využijete. Môže byť spestrením a dekoráciou vášho domova alebo ako šperk či talizman. Pri výbere používajte osobný pocit, ktorý z kameňa máte, farebnosť alebo jeho charakteristiku. Každý z minerálov má svoje vlastnosti a konkrétne liečivé schopnosti. Poznáme rôzne typy minerálov. Niektoré nám dodávajú energiu a do okolia vysielajú priebojnosť a tvorivú silu. Iné nás zase ukľudňujú, zbavujú stresu a napätia. Najvšestrannejšie využitie v ríši minerálov má krištáľ. Je to pamäťová bunka Zeme, ktorá urýchľuje liečenie všetkých chorôb. Pôsobí harmonicky na všetky emócie a na všetkých úrovniach, vyrovnáva jin a jang a odbúrava blokády z celého “ja”. Krištáľ ochraňuje pred PC žiarením. Keďže krištáľ je v podstate darcom neutrálnej energie, môžeme ho nabiť určitými obrazmi, ktoré potom bude vyžarovať. Sám vo svojej neutrálnej forme zosilňuje pôsobenie všetkých ostatných kameňov a účinkov liečebných postupov.

anjel z krištáľu

Vzácne minerály vyžadujú špecifickú starostlivosť. Musíte ich pravidelne čistiť a nabíjať. Len tak budú pre vás dostatočne účinné. Majú totiž schopnosť vstrebávať okolitú energiu aj tú negatívnu a tá by potom mohla putovať k majiteľovi.  Na priamom slnku nabíjame achát, aventurín, býčie oko, citrín, heliotrop, hematit, chalcedon, jadeit, karneol, krištáľ, olivín, onyx, safír, turmalín, tygrie oko. Citlivejšie kamene ako sú akvamarín, amazonit, fialový jadeit, heliodor, morganit, pyrit, tanzanit apod. nechávame v tieni. Po očisteniu a nabitiu by už na minerály nemal nikto siahať, dôvodom je nabratie jeho energie, a tak by celý proces musel byť opäť absolvovaný.

Mystické kamene a minerály si môžete zakúpiť na topmineraly.sk

kyvadlo

 

 

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.