zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Módne trendy

Článok napísal dňa 27.2.2014 - ThursdayŽiadny komentár

My ženy milujeme módu! Bez nej si nevieme predstaviť jediný deň. Neustále čítame nové trendy, inšpirujeme sa veľkými americkými hviezdami a radi experimentujeme s extravaganciou. 

L1

Slovo móda vzniklo z latinského slova modus – vzhľad. Je to aktuálne uprednostňovaný spôsob ako sa niektoré veci robia a používajú v danom období. Platí to najmä pri oblečení. Móda má pôvod v túžbe človeka po zmene, originalite, novosti. V ostatných premenách módy je vyjadrené tvorivé hľadanie nového, azda aj lepšieho v našom živote. Móda je dočasný všeobecne prijatý názor na vonkajšie formy. Pre obliekanie by mala platiť zásada účelnosti a estetickosti. Existujú však určité kritériá, ktoré majú všeobecnú platnosť. Moderný odev musí byť predovšetkým funkčný. To znamená, že strih a materiál nemôže brániť človeku v činnosti, v pohybe. Funkčnosť odevu závisí od cieľa, na ktorý ho chceme používať. Iný je športový, iný pracovný a iný spoločenský odev. Každá žena chce za každých okolností pôsobiť trendy a zároveň sa cítiť pohodlne. Či už je to v obliekaní alebo v doplnkoch.

Doplnky – základ šatníka

Náš šatník je plný rôzneho oblečenia, no nemali by sme zabúdať ani na doplnky. Doplnok je ako krásny šperk, ktorý dodá celému outfitu istý šmrnc. Do módy prichádzajú vo veľkom štýle hodinky, ktoré plnia svoju funkciu, na ktorú sú určené, ale v neposlednom rade skrášľujú ruku každej ženy. Poznáme dva typy hodiniek, digitálne a ručičkové. Ak chcete pôsobiť elegantne, odporúčame tie ručičkové. Široký sortiment ponúka rôzne typy a farby. Zlaté hodinky pôsobia elegantne a sú vhodné na všetky príležitosti. Hodinky môžu zvýrazniť vašu osobnosť alebo štýlovo doladiť celkový vzhľad. Pri kúpe je dôležité, aby sa vám páčil ich vzhľad a funkčnosť.

Legíny – hit dámskeho šatníka

V dámskom šatníku by určite nemali chýbať legíny. V súčasnosti sú veľkým obľúbeným hitom žien. Nepoznáme tú, ktorá by si ich minimálne nevyskúšala a nezamilovala ich pohodlnosť. Ak sa chcete cítiť pohodlne a zároveň vyzerať sexi, je to pre vás pravá voľba. A sme v nich jednoducho trendy. V súčasnosti sa legíny kombinujú nielen so športovým oblečením, ale aj s elegantným. V ponuke sú v rôznych farebných prevedeniach a výhodou je, že sú vhodné k akýmkoľvek topánkam. Niektoré dámy si ich zamilovali natoľko, že práve legíny vytlačili zo šatníkov obľúbené džínsy.

foto zdroj: Marmel Creative - Arts Factory

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.