zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, VIP

Móda je krása a vášeň v jednom

Článok napísal dňa 12.2.2013 - Tuesday2 komentárov

Do rúk známej módnej návrhárky Andrey Paldan (30) sa zverujú nielen slovenské celebrity a osobnosti, ale aj manažérky či budúce nevesty. Jej portfólio siaha od koktailok a biznis kostýmov cez svadobné a plesové šaty až ku golfovej móde. 

 

Andrea Paldan_svadobne saty

Andrea Paldan_v atelieri_

Elegantný štýl, čisté línie, ženskosť a dôraz na detail – tieto slová najlepšie vystihujú módne kúsky vychádzajúce z ateliéru Andrey Palda. Vkladá do nich svoj talent, perfekcionizmus, skúsenosti z módneho domu v Londýne, ale predovšetkým podčiarkuje krásu ženy.

MODELY NA MIERU

Čo prevažuje v jej repertoári, to sú modely šité na mieru pre individuálne klientky. Dokonalosť vyžarujúcu zo svadobných či plesových šiat vytvorených z luxusných materiálov ako hodváb či francúzska čipka, dopĺňa typickými malými klobúčikmi, tzv. fascinátormi, s ktorými dámy vyzerajú skutočne fascinujúco. Nielen slávnostné udalosti, ale aj obchodné stretnutia sú príležitosťou, na ktorých sa môžete cítiť príťažlivo a elegantne práve vďaka biznis kostýmčekom z jej dielne.

Andrea Paldan sa ako jediná slovenská módna dizajnérka upriamila aj na golfovú módu. Od kolekcie Diva´s vytvorenej pre belgicko – slovenskú golfistku Victoriu Tomko sa dostala až k spolupráci s európskym lídrom golfového oblečenia – nemeckú firmu Golfino, pre ktoré navrhla kolekcie Black Label Ladies a White Label Ladies Performance Trend na sezónu jar/leto 2013. Svojimi návrhmi tak prekračuje hranice Slovenska. Modely spomínaných kolekcií sú už od januára dostupné na vyše 500 predajných miestach v Európe.

Andrea Paldan-Simkovicova-kostym

Na obrazovke oblieka moderátorku Martinu Šimkovičovú, zaujímavé modely si môžete pozrieť aj počas televíznych novín TV Markíza. Šimkovičová nie je jedinou celebritou, ktorá sa predviedla v jej modeloch. Podobne neodolali ani Marianna Ďurianová či Soňa Mullerová. Herečka Diana Mórová v jedných zo šiat získala ocenenie Krištálové krídlo a v krásnej róbe si odniesla aj sošku z odovzdávania prestížnych ocenení OTO. Vicemiss Soňa Skoncová si užila jej zlatisté večerné šaty na svetovom finále krásy Miss International 2009 v Číne a Barbora Franeková na Miss World 2009 v juhoafrickom Johannesburgu. Ku klientkám Andrey Paldan patria aj známe osobnosti ako Darina Bajanová, Silvia Hroncová a mnohé ďalšie.

Andrea Paldan-Simkovicova

foto: Maňo Strauch, Peter Frolo, archív AP

Tags: ,

2 komentárov »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.