zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Kočíky pre dvojičky, dnes nie sú problém

Článok napísal dňa 16.9.2013 - MondayŽiadny komentár

Ste v radostnom očakávaní? Každej jednej žene sa pri tomto zistení priam rozžiaria oči. A tá iskra tam ostane celých deväť mesiacov. Čakanie na potomka je tým najkrajším obdobím v živote ženy. V prvých mesiacoch je to predovšetkým o radosti, potom už prichádzajú na rad starosti s výbavičkou, postieľkou a výberom kočíka. Niektoré z nás zaskočí pri ultrazvuku veta:“ Mamička, blahoželám budete mať dvojičky!“  Ak aj vám pod srdcom bijú ďalšie dve srdiečka, nepanikárite. Výbavička sa dá kúpiť dvojmo. A ak máte strach ako budete chodiť na prechádzky aj tu je riešenie. Predajcovia ponúkajú moderné kočíky pre dvojičky. Zabudnite na klasiku z minulých rokov, pripravte sa naozajstný moderný dizajn a maximálny komfort, ktorý vám určite dodajú.

Vyberáme detský kočík

Pri ich nakupovaní musíte trošku pouvažovať, ale rozhodne to stojí zato. V prvom rade sa zamyslite ako budete chodiť na prechádzky. Niektoré druhy kočíkov pre dvojičky sú spojené spojkami, čo vám umožní rozdeliť ich. Toto využijete a oceníte hlavne pri prechádzke vo dvojici. Každý môže tlačiť jedno dieťatko zvlášť. Aj váha je dôležitá. Predsa len kočíky pre dvojičky sa tlačia trošku ťažšie, preto si dávajte pozor aj na váhu konštrukcie. Mala by byť odľahčená. Ďalšiu otázku, ktorú budete musieť vyriešiť, je výber medzi sedačkami za sebou a vedľa seba. Umiestnenie vedľa seba má len jednu nevýhodu, a tou je šírka. Kočík by mal byť široký maximálne 80 cm. Ale nebojte sa v ponuke predajcov nájdete aj tie, ktoré nemajú ani toľko. Zároveň dávajú dieťatkám dosť pohodlia. Ďalším druhom je umiestnenie sedačiek za sebou. Takto riešený kočík je ale pomerne dlhý, a tým niekedy horšie ovládateľný. Ak má navyše vysoké kolieska, stáva sa trochu nestabilným. Dieťa, ktoré sedí vzadu má menší rozhľad a menej miesta na nožičky. Výber je len na vás. Aj tu však rátajte s kvalitou a množstvom doplnkov, ktoré kočíky pre dvojičky majú.

kociky

Ponuka pre každého

Nemusíte sa naozaj báť. Určite si kočík pre dvojičky vyberiete a určite nebudete sklamaná. Dnešný výrobcovia  myslia na všetky deti. Preto sa celá ponuka detských kočíkov vylepšuje, nie len dizajnovo, ale aj funkčne. Je jedno či si vyberáte kočiarik pre jedno dieťa, kočík pre dvojičky, alebo vás práve oslovili športové kočíky. Vždy sa stretnete s prvotriednym tovarom, ktorý vášmu dieťatku prinesie to najlepšie. Nezabúdajte, že deti sú naša budúcnosť a to najlepšie si určite zaslúžia. Tak hor sa do nakupovania milé mamičky. Vyberte sa na prechádzku so svojim pokladom v dokonalom a štýlovom kočíku, ktorý mu zabezpečí dostatok pohodlia a bezpečia zároveň. A je úplne jedno, či budete voziť poklady dva, alebo len jeden.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.