zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Kabelky.sk – tvoja správna voľba!

Článok napísal dňa 9.6.2015 - TuesdayŽiadny komentár

Mladá žena, pracujúca, študentka, tínedžerka, mamička na materskej… Každá z nich je iná, výnimočná, no spoločné majú jedno – každá miluje kabelky. Neexistuje žena, ktorá nenosí kabelky. Okrem topánkových maniačok existujú aj kabelko-maniačky. Tie majú aj stovky rôznych módnych vychytávok. Niektoré zbožňujú prírodnú kožu s decentnými materiálmi, iné zasa uprednostňujú ekokožený materiál alebo lakovaný povrch s vyblýskanými detailami.

LS00330-BLACK_NUDE_(5)

Kabelky boli a sú neoddeliteľnou súčasťou módy. Bez nich si nevieme štandardný pracovný deň alebo deň vo voľnom čase alebo aj výnimočný večer predstaviť. Kde by sme si zrazu odložili všetky dôležité veci ako rúž, púdrenku, peňaženku, kľúče, mobil… Pre ženy nepredstaviteľná situácia.

Kabelka je trendy pomôcka, ktorá dodá žene šmrnc a oživí jednoduché outfity. Už dávno nie je podmienkou, aby kabelka ladila s topánkami, veľakrát je samotná trendy kabelka najdôležitejším a najvýraznejším doplnkom v celom outfite. Či už ide o outfit do práce alebo na výnimočnú príležitosť. V súčasnosti existuje viacero typov kabeliek ako crossbody kabelky, aktovkový typ, listové, spoločenské, kabelky do ruky alebo na rameno.

LS00203-RED_(1)

Pri výbere kabelky je dôležité, aby kabelka vyzerala kvalitne a bola praktická, znamená to, aby mala potrebné vnútorné vrecká na rôzne príslušenstvo ako mobil, kľúče, peňaženka a pod. Taktiež je dôležité, aby spĺňala účel na ktorý bude kúpená. Niektoré kabelky sú vhodné na každodenné nosenie, iné na špeciálne príležitosti ako plesy, svadby… Podľa toho sa musíme ku kabelke aj správať, aby bola zaťažovaná podľa jej funkcie na ktorú je určená, aby sme predĺžili jej životnosť. Ošetrovanie kabeliek zachová ich funkčnosť a krásu. Kabelky si odkladajte do textilných obalov, v ktorých boli zabalené pri kúpe. Kabelky si vyžadujú priestor na uloženie, aby sa nezdeformovali. Kabelka je dámsky doplnok a tak ako sa budete správať k nej, čistiť ju a ošetrovať profesionálnymi prípravkami, tak dlho vám bude slúžiť.

Trendy kabelky si môžete zakúpiť na www.kabelky.sk

LSE00103-PURPLE

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.