zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

HP a vybrané ZOO hľadajú „NAJ“ žirafu

Článok napísal dňa 8.4.2014 - TuesdayŽiadny komentár

Spoločnosť HP spustila novú kampaň a súťaž, ktorej kľúčovým motívom je hľadanie „NAJ“ československej žirafy. Práve žirafa sa totiž stala maskotom kampane HP Ink Advantage, ktorá demonštruje ekonomickú úsporu s najnovšími tlačiarňami HP.

Kampaň prevedie používateľov piatimi zoologickými záhradami: v Bratislave, Prahe, Brne, Ústí nad Labem a Jihlave. Jednotlivé ZOO nominovali vždy jednu žirafu, s ktorou sa môžete bližšie zoznámiť v digitálnom magazíne. Kampaň taktiež predstaví päť výnimočných HP tlačiarní, pričom k tlačiarňam zakúpeným do 30. júna 2014 dostanú zákazníci naviac buď plyšovú žirafu, alebo v prípade modelu HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO poukaz, ktorý je možné zameniť za vstupenky do jednej z piatich partnerských ZOO.

HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO

„NAJ“ žirafou sa stane tá, ktorá získa najviac registrovaných hlasov zo súťažného formulára. Zoologická záhrada, ktorá sa stará o žirafu s najväčším počtom hlasov, následne získa finančnú hotovosť určenú na podporu chovu žiráf.

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.