zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

H&M opäť láka na dizajnérsku kolekciu

Článok napísal dňa 20.5.2012 - SundayŽiadny komentár

Pred pár dňami sme uverejnili článok o populárnej facebookovej stránke Šialená móda, prostredníctvom ktorej si všetky ženy zaujímajúce sa o módu môžu pozerať fotografie aktuálnych kolekcií svetoznámych luxusných značiek. Pre všetky módne maniačky však máme dobrú správu – opäť si môžete brúsiť zuby na kvalitné, štýlové a finančne dostupné kúsky. Kde inde, ak nie vo vašom a tiež našom obľúbenom H&M.

Spoločnosť Hennes & Mauritz  svojim zákazníčkam a zákazníkom už roky ponúka najnovšie módne trendy vo výbornej kvalite za rozumnú cenu. Takúto snahu má viacero konfekčných značiek, ale len H&M sa môže pýšiť spoluprácou so svetoznámymi módnymi návrhármi, ktorí preň osobne navrhujú vlastné kolekcie, ale za prijateľné ceny, ktoré naše peňaženky nezruinujú. Po úspešných kolekciách Jimmy Choo, Madonna, Sonya Rykiel, Lanvin, Versace či nie tak dávno predávanej kolekcii Marni for H&M sa vedenie spoločnosti rozhodlo pre ďalšiu spoluprácu, ktorá rozhodne stojí za to!

Už na jeseň uzrie svetlo sveta kolekcia doplnkov a bižutérie, ktorá vznikne pod taktovkou jedinečnej talianskej stylistky Anny Dello Russo. „Zo spolupráce som veľmi nadšená. Z tejto ponuky som vnútorne rozochvená a zároveň cítim pokoru, že si vybrali práve mňa. Chcela som vytvoriť doplnky, aké inde nenájdete. Ako stylistka totiž veľmi dobre viem, aké dôležité sú práve doplnky. Podtrhnú vašu osobnosť a outfit. Chcem, aby moja práca každého pobavila a premenila všedný deň na fantastický deň plný módy.

Annina kolekcia sa od doterajších luxusných líši podstatnou vecou – kým ostatní módni návrhári ponúkali kompletne ucelenú líniu zahŕňajúcu oblečenie, topánky a doplnky, Anna Dello Russo for H&M ponúkne zákazníčkam len kolekciu doplnkov. „Je úžasné, že sme Annu Dello Russo získali pre tento projekt, ktorý sa líši od toho, čo sme robili doteraz. Anna má fantastické oko pre módu, výrazný osobitý vkus a navyše, je skutočnou módnou ikonou. Vytvorila extravagantnú škálu doplnkov, ktoré nadchnú zákazníkov H&M a každého skutočného milovníka módy. Kolekcia je oslavou výstrednosti, fantázie a ozdobnosti.

Kolekcie si budete môcť zakúpiť v 140 obchodoch po celom svete už od 4. októbra, keď bude vrcholiť obdobie týždňov módy. Tak si to určite nenechajte ujsť!!! Súčasťou kolekcie budú slnečné okuliare, bižutéria, topánky,  kabelky a taktiež cestovná taška, takže sa máte na čo tešiť. A keďže vás máme radi, tak vám už teraz ponúkame malú ochutnávku toho, čo nás čaká. Vyzerá to tak, že jeseň bude poriadne horúca. Aspoň, čo sa výberu doplnkov týka. 🙂

autor: Lenka

 

 

Tags:

Žiadny komentár »

1 Pingbacks »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.