zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » kultúrny elixír, Lifestyle

Hľadanie pokladu s Lyoness

Článok napísal dňa 24.4.2013 - WednesdayŽiadny komentár

Už dva mesiace prebieha hľadanie pokladu s Lyoness. Tí, ktorí o tom počujete po prvýkrát, musíte vedieť, o aký poklad sa vlastne jedná. Lyoness ukryl poklad v celkovej výške 2 milión eur. Ak neveríte, tak pokračujte v čítaní a uveríte. Už štyria šťastní pátrači sa tešia z výhry 20 tisíc eur. Pred sebou máme ešte osem mesačných žrebovaní a jedno ročné žrebovanie.

Ako začať hľadať? 

Zúčastniť sa môže každý, nakoľko účasť v love pokladov a členstvo v Lyoness clube je bezplatné. Účasť v súťaži Lov pokladov je jednoduchá. Spočíva v zbieraní virtuálnych kľúčov (žrebov). Zbierať žreby sa dá hneď niekoľkými spôsobmi: nákupom u obchodného partnera Lyoness, odporúčaním Lyonessu priateľom a vyriešením týždenných šikovnostných a vedomostných úloh na online portáli Lovu pokladov.

Od 4. marca 2013 viete dokonca aj na Facebooku za jeden mesiac zozbierať až 4 kľúče v hre „Coin Rush“ Lyoness. Pri samotnom prihlásení do výhernej súťaže Lyoness dostanete mimoriadny bonus – prvý kľúč. Tak ako všade, aj tu sa snaha ocení, kto poctivo zbiera, má výhodu, pretože čím viac kľúčov máte na konte, tým máte väčšiu šancu vyhrať.

Za prvé štyri mesiace sa veľmi úspešne rozbehla kampaň Lyoness. Medzičasom bolo už v žrebovaní 500 000 eur a štyria hlavní výhercovia sa tešili z výhry 20 000 eur. Je isté, že Lyoness vám nedá len „Peniaze späť z každého nákupu“, ale môžete tiež vyhrať skvelé ceny.

Lyoness

Zdroj: www.lyoness.com

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.