zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Dyrberg/Kern oslavuje 30-ročné výročie

Článok napísal dňa 20.11.2014 - ThursdayŽiadny komentár

1.Nová kolekcia Trilliance 2015 – ochutnajte kúsok z ligotavého sveta šperkov!

 

Dánska značka Dyrberg/Kern je známa svojou jedinečnosťou, svojským štýlom a jednoduchou eleganciou. Tvorba šperkov je ovplyvnená tradíciami dánskeho dizajnérstva, aj preto sa každý doplnok vyznačuje unikátnosťou a tradičným škandinávskym šmrncom. V súčasnosti oslavuje značka 30-ročné výročie založenia a pri tejto príležitosti predstavuje časť jarnej kolekcie na rok 2015 s názvom Trilliance.

2.Osudové stretnutie a 30 rokov slávy

 

Nikto ani netušil, že náhodným stretnutím, v roku 1984, Gitte Dyrberg a Henning Kern začnú písať históriu svetoznámej značky Dyrberg/Kern. To, čo sa začalo ako mladá a nevinná láska medzi dvoma ľuďmi, sa vyvinulo do kreatívneho partnerstva spoločnosti Dyrberg/Kern a trvá dodnes. Obaja talentovaní dizajnéri vkladajú už tridsať rokov svoje tvorivé srdce a dušu do každého šperku.

3.Trojuholník plný minulosti, prítomnosti i budúcnosti

 

Šperky novej kolekcie Trilliance sú elegantné, nežné a jednoducho kombinovateľné. Trilliance šperky sú zdobené brúseným krištáľovým kameňom Trilliant od Swarovski Elements. Kolekciu charakterizuje trojuholník, ktorý vyžaruje noblesu, vznešenosť a elegantnú iskru. Zamilujte sa aj vy do asymetrie rovnostranného trojuholníka, ktorá symbolizuje tri desiatky rokov, ktoré sú za nimi. Mäkké ohýbané krivky vyjadrujú dlhú cestu v priebehu rokov, ktorá nebola vždy len rovná.

SetRatioSize12001200-336697-POLYGONIA-SS-CRYSTAL

4.Jemnosť a vznešenosť v každom kúsku

 

Kolekcia Trilliance sa snaží zachytiť podstatu krásy, ktorá predstavuje podpis vzhľadu Dyrberg/Kern. Zbierka obsahuje mnoho krásnych klenotov, kde nájdete viac druhov zaujímavých náušníc, moderných prsteňov, robustných náhrdelníkov či elegantných náramkov. A to všetko v striebre, zlate a ružovom zlate. Kryštál Swarovski je dodávaný v jemných pastelových odtieňoch ako svetlo sivá, starožitná krištáľová a staroružová.

SetRatioSize12001200-336694-LUMINES-RG-ROSE

5.Rafinovanosť a ženskosť

 

Čo charakterizuje Trilliance? Klasika, elegantnosť a nesmrteľnosť grácie. Jarná kolekcia je zameraná na úspešné ženy, ktoré milujú módu, nové trendy, prirodzenú eleganciu, zemité farby a vsádzajú na heslo „menej je viac“. Vďaka jednoduchým líniám sa skvosty Trilliance ľahko kombinujú s inými doplnkami a výsledným outitom. Dajú sa zvoliť na nosenie vo voľnom čase, ale i na rôzne spoločenské príležitosti.

SetRatioSize12001200-336685-ABETH-SS-CRYSTAL

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.