zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle, vzťahy

Dovolenka bez partnera! Áno alebo nie?

Článok napísal dňa 12.7.2012 - ThursdayJeden komentár

Trendy dnešnej doby hovoria o rovnoprávnosti, emancipácii a všakovakých prevratných novinkách vo vzťahoch. Máme tu 21. storočie, dnes už nie je divné takmer nič. Preto už ani fakt, že sa muž rozhodne ísť bez svojej partnerky na dovolenku, nie je ničím výnimočným a zarážajúcim. Čo však robiť v prípade, že sa Vás (jemnú a krásnu ženu) rozhodne muž vymeniť za partiu žurujúcich a podgurážených kamarátov pri mori?

Reakcie partneriek sa samozrejme líšia v závislosti od ich povahy. Sú ženy , ktoré doslova partnera „zbalia“ a s pusinkou na líčko posadia do lietadla či auta. Nerobia si starosti a ich dôvera voči partnerovi je maximálna. Ide sa predsa len pobaviť s kamarátmi. Vedia, že sa o niekoľko dní vráti a všetko bude pokračovať ako predtým. Samozrejme v drvivej väčšine sú zastúpené ženy, ktoré toto partnerovo rozhodnutie nedokážu akceptovať a na každú poznámku reagujú s plačom a prípadne aj hysterickou scénou. Predsa nie je možné aby muž uprednostnil dovolenku, ktorá je takým malým sviatkom v roku, s kamarátmi a nie s ňou! Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny, alebo dokonca do skupiny, ktorú sme bližšie neidentifikovali, stále ste v hre. V hre o čo? Aký a či sa Vám partner vráti. Pláže a hotely, ktoré navštevujeme už nie sú obyčajné len s posteľou a chladničkou, kde sa chladí niečo percentné a domáce z domu. Dnes sa už takmer všetko odohráva v luxuse all inclusive, ktorý je v cestovných kanceláriách definovaný ako last minute za neskutočne lacné ceny. Tak prečo si nedopriať dovolenku na úrovni bez obmedzení?

Je možné zmieriť sa s predstavou, že doprajeme svojmu drahému, aby sa bavil a užíval si slasti dovolenky. Je tu však vždy malý „našepkávač“, ktorý nám myšlienky zameriava len na to najhoršie. Asi je to tým, že ženy (samozrejme, česť výnimkám) majú tendenciu myslieť na to najhoršie, aby mohli byť na konci aspoň trochu a možno aj príjemne prekvapené a potešené.

Vždy je tu možnosť, že mu to môžeme oplatiť rovnakou mincou a na dovolenku, resp. dámsku jazdu sa vyberieme aj s kamarátkami. Myslíte, že je to pocit zadosťučinenia, nastolenia určitého pokoja v duši? Možno. Povahy žien sa líšia a kým niektorá „bookuje“ letenku už vo chvíli kedy sa za partnerom zavreli dvere, tá druhá časť sedí doma a premýšľa. V tejto situácii je premýšľanie neskutočne zlá vec, myšlienky lietajú všetkými smermi a domyslieť si niečo, čo ani nie je pravda, je naozaj jednoduché.

Ak už Váš partner dovolenku tento rok absolvoval, máte po probléme a užívate si ho teraz Vy. No ak sa ešte len termín blíži, želám Vám pevné nervy a rýchly prenos času. Skúsenosti žien, ktorých partneri toto absolvujú pravidelne hovoria, že sa vždy vráti, pretože partnerka doma bola, je a bude vždy jediná. A ako sa hovorí, na dobré sa oplatí počkať. Tak myslite pozitívne, je predsa leto!

Autor: Eliška

Tags: ,

Jeden komentár »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.